1. Portal wędkarski fishingcafe.pl dotyczy tematów związanych z wędkarstwem. Jest tworzony przez wędkarzy dla wedkarzy. Dostęp do prezentowanych materiałów jest bezpłatny.

2. Każdy zarejestrowany użytkownik może zarejestrować sobie u nas bloga jako subdomenę twoja_nazwa.fishingcafe.pl Treści prezentowane na blogach muszą mieć tematykę wędkarską i być zgodną z resztą regulaminu.

3. Zabrania się pisania o polityce, uzywania slów powszechnie uznanych za obraźliwe, szerzenie treści pornograficznych, rasistowskich i wszelkich naruszających prawo i dobry smak. Zabrania się umieszczania treści naruszające prawa autorskie osób trzecich, oraz wszelkich linków prowadząch do treści naruszających prawa autorskie. Zabrania się SPAMU.

4. Portal Fishingcafe.pl nie ponosi odpowiedzialności za dodawane i prezentowane treści, komentarze i materiały na swoich stronach.

5. Dozwolone jest posiadanie tylko jednego konta w serwisie. Łamanie tego zapisu będzie skutkować stałym zablokowaniem jednego lub wszystkich kont Użytkownika.
Osoby działające na niekorzyść serwisu oraz wykorzystujący materiały i treści na nim zawarte bez zgody Administratora otrzymują całkowity lub czasowy zakaz korzystania z forum i serwisu blogowego.

6. Zakazuje się wykorzystywania serwisu do prowadzenia jakiejkolwiek działalności reklamowej innych portali internetowych, czasopism oraz materiałów prasowych bez zgody Administratora.

7. Użytkownik, poprzez zamieszczenie w serwisie materiałów tekstowych, fotografii lub video udziela portalowi FishingCafe niewyłącznej licencji na ich dowolne wykorzystywanie w ramach działalności serwisu w tym usuwanie, zmienianie, publikowanie.

8. Administrator oraz Moderatorzy nie mają obowiązku kasowania materiałów oraz konta, nawet jeżeli użytkownik wyrazi takie życzenie.

9. Nad poprawnością przestrzegania regulaminu będą czuwać Moderatorzy. 

10. Zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na wysyłanie mu przez portal Fishingcafe.pl drogą mailową na podany przy rejestracji adres email, materiałów i treści informacyjnych oraz reklamowych związanych z serwisem Fishingcafe.pl .

11. Administratorzy portalu Fishingcafe.pl mogą wycofać stronę oraz zawarte na niej treści z Internetu w każdej chwili, bez uprzedniego poinformowania o tym użytkowników serwisu. A także nie biorą odpowiedzialności za jakiekolwiek straty spowodowane w związku z tym lub w związku z tymczasowym lub dłuższym brakiem dostępu do serwisu.

12. Portal Fishingcafe.pl zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie oraz modyfikacji serwisu w dowolnej chwili oraz bez wcześniejszej zapowiedzi. A każde zmiany obowiązują od momentu pojawienia się ich na stronach Fishingcafe.pl

13. Odwiedzanie, użytkowanie Portalu Fishingcafe.pl oraz ewentualna rejestracja w serwisie oznacza akceptację powyższego Regulaminu.

14. Serwis jest w fazie rozwoju i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wynikającej z błędnego funkcjonowania. Uzytkujesz serwis bezpłatnie na zasadzie "bierzesz jak jest". Administratorzy będą starać się aby serwis rozwijał się i funkcjonował coraz lepiej.

Z pozdrowieniami

Administratorzy Portalu fishingcafe.pl