Author Posts

17 marca 2013 at 2:45 pm

Dla mnie spin to genetycznie wrodzony opad. To bardzo dobra przyneta tylko trzeba kotwice odwrocic bo oryginalna jest zalożona antyrybnie:)))

Moj produkt zostal przetestowany,niestety nie na rybie. Dziala równie ladnie jak oryginał.

17 marca 2013 at 10:19 am

Wczesną jesienią dałem się namówić na tego spinmada. Może mam lipny kolor bo czarny z szarymi paskami ale skubnięcia nie było. Przynęta działa super do tego jest ciężka leci daleko i można prowadzić po dnie. Może nie miałem szczęścia ale będę próbował.
Łowiłeś tym w opadzie bardziej czy typowo spin?

16 marca 2013 at 9:25 pm

Sylwio,za małe jak na moje łowienie:) Ja łowię na głębokiej wodzie więc min.10 gr.

16 marca 2013 at 9:04 pm

Witam znam kolesi co robią takie cudeńka w skali makro 1,2 gramy z oczami 3d cena 2,50

16 marca 2013 at 9:00 pm

No Robercie bardzo fajna robótka. Gratulacje takie coś wydłubać to naprawdę.
Przemek nie ma problemu będziesz mógł przebierać i wybierać, a jeżeli chodzi o woblery innych wykonawców to wiesz dobrze że z chęcią podpatrzę robótki prawdziwych speców.

16 marca 2013 at 7:41 pm

Cały sezon łowiłem na Wirujące ogonki firmy Spinmad. Drogie cholerstwo ale bardzo skuteczne. Złowiłem na tą pierdółkę okonie,szczupaki a nawet kilka sandaczy.
Postanowiłem sobie zrobić takie coś samemu. Czas poświęcony – małe 5 minut z malowanie proszkowym włącznie.

Waga mała bo tylko 5 gr. Rybka jest wykonana z ołowiu,tak jak oryginał. Trochę to brzydko wyszło ale jak wspomniałem,klepałem to na kolanie:)
Następne będą ładniejsze.

Na fotce firmówka i moja niedoróbka.

Załączniki:
You must be logged in to view attached files.

16 marca 2013 at 3:50 pm

tego ze zdjęcia 6253 jak można to rezerwuję. Rafał mam Ci do pokazania parę woblerów też ręcznie robionych, w tygodniu jak się ociepli możemy spróbować się umówić gdzieś nad wodą to przy okazji potestujemy te co mam, moźe będziesz chciał spojrzeć na inne wyroby:)

16 marca 2013 at 10:56 am

Bardzo fajne. Ja wciąż czekam na coś a’la hornet z oczkiem w sterze.

16 marca 2013 at 10:45 am

A tu parę z bliska.

Załączniki:

16 marca 2013 at 10:41 am

Dzięki chłopaki za miłe słowa, ale tak jak Robert napisał zostały pomazane i coś tam wyszło.
Jeżeli chodzi o produkcję to coś tam się robi, ale niestety czasu mało wiadomo praca, rodzina itp. Jak będzie parę sztuk gotowych to na pewno nie trafią do innych ludzi niż z forum za symboliczną opłatą. Możliwe, że na 24 będzie już coś gotowe to zabiorę na spota.
Parę sztuk już schnie po malowaniu i czekają na stery.

Załączniki:

16 marca 2013 at 6:56 am

To są salmo hornet 5/6cm,executor i Whitefish 13cm.Były brązowe i Rafi je pomazał.

15 marca 2013 at 10:10 pm

Jaka długość tych wobków bo ciężko ze zdjęcia stwierdzić?

15 marca 2013 at 10:09 pm

Niezłych tutaj artystów mamy 😀
Kurcze może jakaś większa produkcja dla kolegów po kiju. Moje ulubione kolory 😛 Taniej niż Salmo? 😛

15 marca 2013 at 8:24 am

To są woblery przemalowane przez naszego artystę Rafała@boro

Załączniki:

13 marca 2013 at 9:23 pm

Fajowe, szacuneczek, kształt wart grzechu:)oj kleniki będą się biły 🙂