Author Posts

12 lutego 2014 at 1:57 pm

I jeszcze kilka z innej strony

• This reply was modified 3 years, 11 months ago by Zdjęcie profilowe Wawrzek Wawrzek.
Załączniki:
You must be logged in to view attached files.

12 lutego 2014 at 1:54 pm

Hej

Ja ostatnio siedzę i wieczorami dłubie woblery, małe, większe i całkiem malutkie.
Ciekaw jestem Waszej opinii. Niebawem przetestuję nad wodą 😉

• This reply was modified 3 years, 11 months ago by Zdjęcie profilowe Wawrzek Wawrzek.
Załączniki:

9 kwietnia 2013 at 8:17 pm

Kozak to on będzie jak wyciągnie takiego tylko 10 razy większego.

8 kwietnia 2013 at 8:46 am

No Rafi… Kozak ten szczupły 😆

7 kwietnia 2013 at 8:55 pm

Niestety z powodu braku czasu produkcja zwolniła 🙁 , ale jedna sztuka została w końcu dokończona:
10 cm waga około 14g głęboko schodzący.
Neptune na razie idą w produkcji małe przynęty na jazia i klenia, ale w tym tygodniu będę strugał to pomyślę o tobie.

Załączniki:

30 marca 2013 at 8:01 pm

Mnie by interesowały takie schodzące na max 2-3 metry do spina ręcznego. Rozmiar 5-6 cm. kolorystka jak wyżej 🙂

29 marca 2013 at 8:37 pm

Dzięki chłopaki.
Rozmiar tych ostatnich to około 6,5 cm, woblery neutralne głęboko schodzące, a jeżeli chodzi o kotwice to wszystko zależy od tego czy ktoś chce.
Neptune a na jaką głębokość miały by schodzić wobki?
Swiezy dobry pomysł tylko muszę pomyśleć z malowaniem i kształtem, ponieważ nie miałem okazji jeszcze robić pod kropka żadnej przynęty.

29 marca 2013 at 1:04 pm

Rafał super robota. Ja też bym był zainteresowany takimi głęboko schodzącymi malowanie pod kropka.

29 marca 2013 at 9:09 am

Jaki rozmiar? też chcę takie ale do tradycyjnego spina z mniejszym sterem 🙂 Kotwiczki też dokładasz?

28 marca 2013 at 9:41 pm

No w końcu z mojej pracowni wychodzą pierwsze wobki głęgoko schodzące do trolingu. Jeden na specjalne zamówienie dla naszego kolegi Roberta i niech mu łowi taaaakieee ryby.

Załączniki:

24 marca 2013 at 10:05 pm

Świeże wypociny. ten drugi miał być szczupak ale wyszło dziwadło.

Załączniki:

20 marca 2013 at 10:43 pm

Rafał wobki rewelacja, ja jakoś do wobków nie mam cierpliwości. Za dużo pracy trzeba włożyć a efekt nie znany? Na najbliższym spocie pokażę ci kilka wzorów i prace wobków które mnie interesują.Jak będziesz zainteresowany to chętnie kupie i dobrze zapłacę.

20 marca 2013 at 9:52 pm

Oj Swiezy to twoje imadło to chyba imadełko, po prostu to co robisz to się nazywa sztuka, Rewelacja.
To ja przedstawię swoje mizerne wypociny na piliczną rybkę.

Załączniki:

17 marca 2013 at 5:38 pm

Dzisiaj klikhamery na 16 z polypropylenem i cdc

Załączniki:

17 marca 2013 at 5:32 pm

Znów weekend z imadłem. Wczoraj trochę chrustu z cdc na 10.12 i 16

Załączniki: