Author Posts

13 stycznia 2014 at 8:28 am

Tułów z żółtego antronu + zielony mazak, nóżki bażant. Główka nić czarna. Do tego lakier do paznokci bezbarwny bo innego nie mam.

13 stycznia 2014 at 8:02 am

Fajny raczek na „fitu-fitu”
Z czego zrobiłeś tułów?

12 stycznia 2014 at 9:40 pm

Następny wytwór, choć jeszcze nie te kolory co trzeba bo czekam na materiały. 🙂

Załączniki:
You must be logged in to view attached files.

12 stycznia 2014 at 9:39 pm

Następny wytwór, choć jeszcze nie te kolory co trzeba bo czekam na materiały. 🙂

12 stycznia 2014 at 5:27 pm

No widać że chłopaki się rozkręcają

12 stycznia 2014 at 3:41 pm

Teraz moje

Załączniki:

11 stycznia 2014 at 10:44 pm

Tułów zdecydowanie lepszy ale ogonek musi wychodzić ostatni.Inaczej zaczynasz od ogonka,dajesz kilka promieni z bażanta ,nie możesz ich ciąć!Ułóż kilka promieni i zamocuj ich nicią wiodąca.Teraz dajesz drut i jak chcesz zrobić akcent przy ogonku to zrób np. pomarańcz bardzo skuteczny albo jaskrawo zielony.Dajesz powiedzmy przy haku 10 3,4 promienie z bażanta,skręcasz je i nawijasz prawoskrętnie.Mocujesz nicią i dajesz drut na wzmocnienie.Po skosie lewoskrętnie.Na koniec kołnierzyk z jakiego flesza albo jeżynka z brązowej kury.Gotowe ,pozostaje wyczesać kołnierzyk i pstrągi,lipki i inny mniej szlachetny biało ryb z podziwu wyjdzie na brzeg. 😉 😉 :mrgreen:

11 stycznia 2014 at 9:33 pm

No ogonek nie teges, dałem lewoskrętnie drut Uni-French. Mam nadzieję że rybki mają w duszy ogonki. Teraz kombinacja z dubbingiem i kolorową dupką. Już lepiej stożkowy kształt ciała.

Załączniki:

11 stycznia 2014 at 7:50 pm

Piękna, najważniejsze że próbujesz.Może ogonek trochę nie teges ale rybką pewnie będzie smakować.Warto robić foty bo lepiej widać błędy.Dąłeś na przewiązkę miedziany drut lewoskrętnie? :mrgreen: 😉

11 stycznia 2014 at 7:22 pm

Moja pierwsza brązka- metodą podpatrzenia przez internet, kaleczę ale walczę:)

Załączniki:

21 listopada 2013 at 9:18 pm

Kilka zonkerków na tęczaka

Załączniki:

13 października 2013 at 4:38 pm

Tak dokładnie pozwoliłem sobie skopiować Pawła killera na Pilicę :mrgreen: Strimerki Prezentują sie znakomicie.Testowałem dzisiaj.

13 października 2013 at 11:51 am

Moje dwa absolutnie podstawowe modele much.Czarna pijawka na teczaki i potoki a ta po prawej, brazowy puchowiec, to nr 1 na Pilice

11 października 2013 at 8:36 pm

Kilka streamerów do testu 😉

Załączniki:

29 września 2013 at 3:32 pm

Kilka maleństw na San.Haki 18,20 bez jeżynki i ogonka

Załączniki: