Author Posts

20 stycznia 2014 at 9:53 am

Dizzy, spotkanie wyszło super, miło obejrzeć warsztat mistrza. Miło też zobaczyć jak chłopaki kręcą. Nie ma się co wstydzić swoich much. No i parę nowych tricków pokazał Jacek i to że kawałek koszulki (izolacji z kabla) pomaga w kręceniu. Warto się temu przyjrzeć.

20 stycznia 2014 at 9:23 am

cześć
I jak poszło wspólne kręcenie?

17 stycznia 2014 at 6:59 pm

Robert flesze mam trzy, ale nie wiele tego zostało, podzieliłem się kiedyś z Tomkiem.Natomiast mam dużo naturalnego Rabbit Dubbing. Trzy skórki się suszą. Kolor biało-szary,rudy i taki zającowaty plus biały i czarny ale jeszcze w klatce :mrgreen:. Mogę coś wam odpalić. Na szczupaka możemy kupić do spóły taki zestaw http://allegro.pl/megazestaw-synthetic-hair-20-taniej-i3846972210.html
Ogólnie co miesiąc coś kupuje za symboliczną stówke ale nadal wiele pozycji ma u mnie wakat.

17 stycznia 2014 at 11:30 am

Z padliny najlepsza kuropatwa zając i bażanty w całości do wykorzystania :mrgreen:

17 stycznia 2014 at 10:50 am

Czy można zrobić jeżynkę z jeża? Czasami widuję „płaskie” na asfaltach wiec może by coś z tego wyszło. 😯

17 stycznia 2014 at 9:26 am

Dobra to o 8.00 u Jacka 😈
A tak powaznie, to mysle ze tak kolo 10.30 bedzie OK.
Jacek, naszykuj dla mnie:
1) haczyk #14 do suchej.
2) CDC na loop’a
3) szary dubbing na tulow
4) brazowa kapke
Bede krecil ze 2 muchy :).

17 stycznia 2014 at 1:54 am

Dam ci trochę to może przestaniesz marudzić na kilka dni. Może być niedziela, byle nie o 7 rano.

16 stycznia 2014 at 8:59 pm

Sylwek ,gdybys miał coś w stylu syntetyka na muchy szczupakowe to weż ze sobą odrobinę. Jakiegoś flasha czy cóś.
Wziąłbym od Jacka ale On jakiś taki się dziwny zrobił,jak Pażdzioch.

• This reply was modified 4 years ago by Zdjęcie profilowe brt3 brt3.

16 stycznia 2014 at 8:56 pm

Zlot chyba do południa. Zresztą ustalcie sami. Pająka to Jacek masz super. Moja siostra gdyby wiedziała że masz takiego stwora to nawet by nie zaparkowała pod domem. Skrajnie paniczny przypadek z tej dziewczyny.

16 stycznia 2014 at 8:52 pm

Dokładnie Robercie a na dodatek jak zamawiasz coś w jakimś kolorze, co potrzebujesz ,to zawsze dostaniesz w innym odcieniu 😈 Mam wykalibrowany monitor paskiem do kalibracji. Tłumaczenie Gawlika że na każdym monitorze, kolor wygląda inaczej, do mnie nie przemawia. Przykład ,zamawiam Danville Nylon Wool Fl Fire Orange, a dostaje coś bardziej Pink,znaczy różowy. No i przeważnie jestem rozczarowany jak otwieram paczkę z materiałem, nigdy nie dostaniesz tego co chcesz.
Kiedyś się zastanawiałem po co Jackowi, właścicielowi sklepu internetowego Spend, potrzebny tak duży pająk! Dostałem olśnienia, te wszystkie muchy co mu nie wyjdą, służą jako pokarm dla ptasznika :mrgreen:
O której w niedzielę, zlot much u Jacka ?

16 stycznia 2014 at 8:30 pm

No i witaj w klubie. Mam 100 kilo i też brakuje jak potrzeba.

16 stycznia 2014 at 7:59 pm

Przestrzegam wszystkich początkujących krętaczy. Ile bys materiałów nie kupił i tak Ci braknie. Qrde to jest jakaś makabra.
Nici,micro chenile,dubbing na szpulkach,nylon stretch,body quill w różnych kolorach a i tak się okazuje że qrwa nie mam tego co akurat potrzebne.

16 stycznia 2014 at 2:50 pm

Czyli spider’a 🙂

16 stycznia 2014 at 2:26 pm

No co zrobić, browar i kręcimy. Materiały są na miejscu. A dla Pawełka mam specjalny, – sierść z mojego pajączka. Ja se wyrwie to se ukręci super-łowną muchę. Innymi słowy muchę z pająka.

16 stycznia 2014 at 12:17 pm

No mozna by. Jacek to nie ma nic do gadania :).