Author Posts

17 czerwca 2014 at 8:50 pm

To jeden pozytyw tych zawodów ,że mało ryb zostało uśmierconych.Mam nadzieje że w następnym roku zawody będą rozgrywane w formule”złów i wypuść”Wtedy i ja z chęcią wezmę udział w takich zawodach.A może uda się jeszcze w tym roku na październikowe zawody dopracować warunki rozgrywania tego typu zawodów?Gratulacje dla pana Bańczyka za zwycięstwo mimo niewłaściwej formuły która nie powinna obowiązywać na jakichkolwiek zawodach wędkarskich.Ci którzy organizują zawody i zawodnicy biorący udział w zawodach mogliby tym samym dawać przykład i sygnał innym wędkarzom że dbają o obecny rybostan i że wypuszczanie ryb może przyczynić się do tego że na kolejnych zawodach wędkarze będą łowić więcej i to większych z każdym rokiem ryb,czego życzę wszystkim startującym w zawodach.

17 czerwca 2014 at 10:34 am

Wygrał kol. Stanisław Bańczyk wynik nie całe 700 pkt.i było parę wyników po 600 pkt.Generalnie słabo

17 czerwca 2014 at 10:29 am

Postaram się dowiedzieć

16 czerwca 2014 at 9:21 pm

Patryk znasz może wyniki niedzielnych zawodów spiningowych?

9 czerwca 2014 at 9:47 am

Mistrzem okręgu został Patryk Perka który zdobył trzy jedynki w trzech turach i nie było bata na niego.ja niestety nie mogłem pojechać na te zawody.Z tego co jeszcze wiem to wczoraj dominowała płotka i słonecznica która skuteczne utrudniała odławianie płotek.Wyniki jak na zbiornik Piaski były wysokie zwyciężył Patryk Perka z wynikiem coś około 4900 g.pozdrawiam i przypomina o zawodach spiningowych.

8 czerwca 2014 at 8:10 pm

Przyłączam się do gratulacji dla Mateusza.Patryk a jak wypadli seniorzy z Tomaszowa ?

8 czerwca 2014 at 10:57 am

Mamy mistrza okręgu w spławiku w kategorii kadet został nim Mateusz Wójciak z koła nr 32 Wistom.Serdeczne gratulacje.

4 czerwca 2014 at 4:54 pm

No to szkoda będzie ryb.Muszę się dowiedzieć w jaki sposób przeprowadzają takie zawody w innych regionach Polski,gdy jest mała liczba sędziów.Czytałem,że jest to możliwe,gdyż prawie każdy posiada dziś telefon z możliwością robienia zdjęć.Potrzebne byłyby tylko naklejki specjalnie opracowane na te konkretne zawody najlepiej do naklejenia na miarkę by można było na ich tle zrobić zdjęcie ryby z miarką.Liczyła by się długość ryb,a nie jak do tej pory waga.Tyle,że aby zorganizować to od strony logistycznej w tym roku to chyba już za późno,ale być może uda się przeprowadzić takie zawody w latach następnych.Poza tym pozostałaby jeszcze kwestia doprecyzowania szczegółów uczciwej rywalizacji w takich zawodach.Warto korzystać ze sprawdzonych wzorców i pomysłowości ludzi ,które zdały już egzamin na tego typu zawodach.Można także uruchomić pomysłowość ludzi z koła bądź chociażby z tego forum i stworzyć nowy plan przeprowadzenia zawodów w formule”złów i wypuść”.Jeżeli ktoś z forumowiczów ma jakieś pomysły na rozegranie zawodów w nowej formule to mam prośbę by przedstawił swoje pomysły na tym forum by można stworzyć możliwie najlepszą formułę zawodów,które można by rozegrać w następnych latach.

4 czerwca 2014 at 10:21 am

No niestety nie mamy odpowiedniej ilości sędziów żeby zorganizować zawody w formule złów i wypuść.Pozdrawiam.

3 czerwca 2014 at 7:49 pm

Patryk czy te zawody będą odbywały się w formule „złów i wypuść”,czy wszystkie ryby do wora a co za tym idzie mniejsza ich ilość w i tak już przełowionych naszych łowiskach?Jeżeli odbędą się w formule „złów i wypuść” to ja się piszę na te zawody w przeciwnym wypadku wolę zostawić ryby w spokoju.Pozdrawiam.

3 czerwca 2014 at 5:33 pm

W imieniu Zarządu koła 32 Wistom zapraszam na Spiningowe Mistrzostwa Koła które odbędą się 15.06.2014 r. zbiórka godz.6.00 rzeka Pilica ,,Szyna”zjazd od Smardzewic.Po zawodach odbędą się zawody rzutowe dla młodzieży.Organizator zapewnia napoje oraz ciepły posiłek po zawodach.Serdecznie zapraszamy.Zapisy sklep Aqua ul Św Antoniego.

• This reply was modified 3 years, 7 months ago by Zdjęcie profilowe Patryk Mikułowski miki56.

14 kwietnia 2014 at 11:23 pm

W niedziele ogólnie kiepsko brały też na ZS.

14 kwietnia 2014 at 9:29 pm

To szału nie było z tymi rybkami. Różnie z nimi jest i na zawodach także:)

14 kwietnia 2014 at 5:28 pm

No i po zawodach
Seniorzy
1.Dariusz Żółtowski 1775g
2.Mariusz Szulczyk 1665g
3.Krzysztof Lasota 1455g
4.Patryk Mikułowski 885g
5.Krzysztof Staszczyk 810g
6.Andrzej Wojtala 715g
Juniorzy
1. Iskierka Szymon
2. Daroch Paweł
3. Goleski Mateusz
Kadeci:
1. Wójciak Mateusz
2. Lasota Krystian
3, Gąsiorek Jakub
4. Karbownik Paweł
5. Wojtaluk Jakub
6. Przybysz Dawid
Szczegółowe wyniki podam jutro generalnie z rybką było słabo pojedyncze płotki wielkości palca.Taka mała ciekawostka 50 ryb ważyło jakieś 715 g co świadczy wielkość łowionych ryb.Postaram się wrzucić jakieś fotki.Pozdrawiam.

• This reply was modified 3 years, 9 months ago by Zdjęcie profilowe Patryk Mikułowski miki56.
  • This reply was modified 3 years, 9 months ago by Zdjęcie profilowe Patryk Mikułowski miki56.

11 kwietnia 2014 at 11:37 am

Na chwilę obecną jest zapisanych 25 seniorów i coś około 10 młodzików.Do zobaczenia w niedziele zbiórka o 7.00.