Author Posts

28 lutego 2016 at 9:05 am

Mam pytanie czy na stawie starzyckim została jakas ryba np karas linek?

28 lutego 2016 at 9:03 am

Małe streszczenie tygodnia na barkowicach juz wedkarzy widziałem jakie efekty nie wiem, bugaj zero ludzi,tresta oblegana ale z braniami kiepsko, wchód spały tez lipa, betony oblegane bo wpuścili kroczka

25 lutego 2016 at 9:30 am

@krzys7654 chyba jako jedyny na ryby jeździsz 😉 Ostatni raz byłem w grudniu, ale już niedługo sezon powinienem zacząć. Daj znać jak z kropkami, na Pomorzu chłopaki ładnie łowią.

24 lutego 2016 at 10:10 am

W weekend ktoś gdzieś coś na rybki. Może jakieś kropki?Info priv

18 lutego 2016 at 1:21 pm

Hej ma ktoś ochotę jechać w sobotę nad wartę okolice Poraja ?

13 lutego 2016 at 7:47 am

Wczoraj rekonesans na bugaju od strony wysokiego brzegu rybki współpracowały brała płoteczka leszczyk krapik i te smieszne mieszance przynenta pinka ochotka, najwieksza sztuka leszcz 30 cm reszta to drobnica plus dwa urwane zestawy z rybą,jesli ktos chce potrenowac przed sezonem smiało mozna jechac

9 lutego 2016 at 9:30 am

Nadają ochłodzenie, dobrze żeby na przełomie lutego i marca tak do 15-go ładnie popadało, żeby woda była wysoka 😉

8 lutego 2016 at 7:20 pm

witam bylem w niedziele piękna pogoda no i słoneczko bylem na bugaj lodu troszkę jeszcze było ale nie przeszkadzało w rozpoczęciu sezony ryby ryby ryby ku mojemu zdziwieniu nie bylem sam zliczyłem 4 osoby na dużym i 6 na małym co do rybek coś tam skubało a i brania tez były szkoda kliszy na foto teraz tylko zęby się pogoda utrzymała i będzie pięknie

6 lutego 2016 at 9:43 am

Byłem s srode na trescie lodu nie było skubały troche płoteczki i krapiki byłem tez wczoraj uwiesił sie tylko jazgarz na zatoce złapał lód

6 lutego 2016 at 9:26 am

Na zalewie, na Bugaju nie wiem.
Ciekawostka – w tym roku po raz pierwszy będą organizowane zawody w metodzie feeder – będą ograniczenia co do rozmiaru haka, ciężaru koszyczka, nie wiem czy do żyłki także oraz będzie można łowić na jedną wędkę.

5 lutego 2016 at 9:56 pm

Paweł mówisz o ZS czy Bugaj? chce wypróbować TRAPER Method Feeder Ready jak to się tam sprawuje w zimnej wodzie no i rozpocząć sezon 😎

5 lutego 2016 at 12:16 am

Lodu już nie ma od wczoraj, betony i wyżej wolne od lodu, tylko gdzieś w cichaczach, zatoczkach coś pozostało.

4 lutego 2016 at 7:40 pm

Nie wiem czy da się połowić w niedzielę, na lód raczej już nie wejdziesz, a chyba do niedzieli nie stopnieje, ale nie wiem na pewno bo nie byłem.

4 lutego 2016 at 2:53 pm

planuje w niedziele sie wybrać na ZS tylko mam problem z miejscem gdzie mogę troszkę powędkować ale sie nie zanudzić na czekaniu na branie ktoś coś poleci zeby autem dojechać do wody a i jak łowisko Bugaj ??