Author Posts

28 kwietnia 2017 at 4:31 pm

Panowie dzie tu z woderami teraz ze spinningiem mozna wyskoczyc w weekend?

25 marca 2017 at 2:00 pm

był ktoś n arybkach ostatnio czemu spuszczaja tak drastycznie wode z zalewu nie ma gdzie połapac

21 lipca 2016 at 7:59 am

Ostatni weekend owocował w rybki różnej maści od leszczy do sumów. Fajne dni na połowy. Ryba była na braniach.

12 lipca 2016 at 10:21 am

Ostatni wypad dał pojedyncze okonie i krótkiego szczupaczka, ogólnie bez szału.

6 czerwca 2016 at 8:14 pm

Mnie dzisiaj nie współpracowały, zmarzłem jak mało kiedy. Na uwagę zasługuje niewyobrażalna wręcz ilość narybku.

3 czerwca 2016 at 7:54 am

Początek sezonu uważam za otwarty – jak najbardziej pozytywnie. Sandacz w nocy oraz w dzień na spina (sztuki wymiarowe) (ZS), 3 okonki (ok 20cm) + 3 krótkie szczupaczki na woblera (ZS)

2 czerwca 2016 at 2:40 pm

Jak wypadł początek sezonu sandaczowego?? Był ktoś?

29 maja 2016 at 10:45 pm

Ostatnia nocka na ZS. Z wieczora leszek 58cm, później cisza, w nocy płotka + dwa mniejsze leszki – oprócz tego jednego z wieczora za bardzo nic się nie działo.

4 maja 2016 at 6:35 pm

Ostatnie wypady za białą rybą bez wielkiej rewelacji. Na Pilicy same krąpie, brak jazia, klenia. Na ZS jeden szczupaczek z 1,5kg i to by było ma tyle. Co u Was?

17 kwietnia 2016 at 5:56 pm

Słyszałem że straż ostatnio ściągnęła długą sieć z ładnymi leszczami na Treście, dorwali też amatorów nielegalnego połowu ryb na żywca!!! Brawo!!! tak trzymać!

3 kwietnia 2016 at 9:59 am

witam bylismy wczoraj na 8 wedek na rozlewach… i wyspie kazimierskiego?? ( tak mi sie wydaje) ludzi duzo… rybki nie chcialy zbytnio współpracowac. choc jakies leszczyki czasem braly i jakies karpiowe ladne branie tez bylo ale bez wyjecia. duzo zaczepow alle napewno teraz jak jest cieplo to sie tam dopiero ruszy.. roslinnosc zaczyna odbijac larwy widac wiec napewno i amur sie pojawi… pozdrawiam

2 kwietnia 2016 at 11:43 pm

Na betonach od jakiegoś czasu łowią krapie, przeważnie krąpie, trafiają się tez leszczyki, na Karolinowie wcześniej trafiały się większe sztuki, ostatnio podobno drobnica. Ogólnie coś się dzieje, ale to dopiero początki, jak nie pojedziesz to nie sprawdzisz 😉

31 marca 2016 at 1:22 pm

Koledzy czy macie jakieś info odnośnie białoryb na ZS? Planuje wypad z nocką i zastanawiam się czy jest po co jechać.

29 lutego 2016 at 9:04 am

Wczoraj ładnie okonek skubał 🙂

28 lutego 2016 at 1:05 pm

Chory temat z tym odławianiem ryb dopiero co po wpuszczeniu. Powinien być zakaz łowienia przez co najmniej dwa tygodnie. Odnośnie stawu – coś tam jeszcze zostało, w ubiegłym roku kolega linki złowił.