Author Posts

26 marca 2015 at 12:47 am

Paweł znając życie to w Maju w okresie jako przyłów 😀 hehehe

25 marca 2015 at 10:02 pm

No własnie na Batorówke potrzebuje tych kiełbi. Jeszcze nie biorą na wędkę, ale można trochę złapać podbierakiem. Biorą na nie piękne okonie.

25 marca 2015 at 7:23 pm

Oj tak kiełbia w wolbórce troche jest 2-3 lata temu tylko one brały, a jeżeli nie tam to na łowisku Batorówka, byłem tam kilka razy i też ich sporo połapałem :).

25 marca 2015 at 6:35 am

witam kolegów. czy ktoś z forumowiczów może prowadzi sklep wędkarski? jeśli tak to proszę o info na priva.

23 marca 2015 at 11:52 pm

Kiełbie powinny być w Wolborce, dawno tam nie łowiłem, ale wtedy były.

23 marca 2015 at 8:28 pm

W niedziele mały rekonesans na starej wsi, zimno ale rybki współpracowały świetnie, na feedera kilka leszczy koło 0.5kg sporo płotek i krąpi 🙂

23 marca 2015 at 2:20 pm

Orientuje się ktoś gdzie mogę złapać trochę kiełbi na żywca?

21 marca 2015 at 7:39 pm

Takie olbrzymy w naszym bajorku to normalka :mrgreen: Ciekawe kiedy zaczną kąsać ❓ 😉

20 marca 2015 at 2:20 am

Ogólnie w okolicach Jazu w godzinach wieczornych z braniami słabo. Jednak śmiem twierdzić że człowiek po latach z woblerami zapomniał jak się na przepływankę łapie bo tylko dwie płotki dzisiaj 😀

Uwaga na Sandacze z Zalewu Sulejowkiego. Miejmy nadzieję że to nie jest szczep tych przedstawionych w arcie

http://www.fakt.pl/Atak-sandacza-potwora,artykuly,47788,1.html

16 marca 2015 at 11:50 pm

Krąpie brały, leszczyk rzadziej, ale trafiały się takie ok 70dag do kg.

16 marca 2015 at 8:09 pm

Leszczyk już ruszył? Warto jechać na betony?

15 marca 2015 at 8:28 pm

Wyskoczyłem rano za okoniem nad zalew. Wiało jak cholera, okoń nie współpracował, jedynie krąpie na feedery łowili.

8 marca 2015 at 11:46 pm

Na „jazie” strażnicy SSR często się pojawiają. W dalszym ciągu są wątpliwości odnośnie nowego zakazu połowu. Strażnicy w wielu wypadkach starają się wszystko wyjaśnić, pouczają i ostrzegają. Niedługo mają tam stanąć tablice i wszystko będzie jasne.

7 marca 2015 at 12:24 pm

W górze zalewu na rzece jeszcze cisza, poniżej zapory na Pilicy biała ryba coś tam gryzie. Jakieś płocie, jazie i leszczyk się trafił.

5 marca 2015 at 10:41 pm

Ciekawe czy na rzece już coś się dzieje, był ktoś ostatnio powyżej ZS?

Odnosnie jazu-tak jak napisał Patryk. Od tego roku jest ustanowiony Obręb Ochronny. 50m w górę oraz w dół aż do wypływu z „zimnego” tzn. miejsce w którym często siedzą wędkarze wczesną wiosną również, aż do połączenia z Pilicą. Tablice wkrótce będą postawione, trochę to trwa ze względu na procedury.