Author Posts

29 listopada 2015 at 1:58 am

możliwe,he he 🙂
Dzisiaj i z łapy i z trola lipa. Woda 5,3’C

28 listopada 2015 at 11:04 pm

Byłem dziś na Rybomanii. Uśmiałem sie przy tym akwarium. Koleś z DAMa rzucał „NOWOŚCI” do wody a ryba nic z tego sobie nie robiła. Chyba to były ryby z Zalewu Sulejowskiego.

24 listopada 2015 at 7:42 pm

W sobotę okoń współpracował całkiem przyzwoicie, łódka (ZS)

• This reply was modified 2 years, 1 month ago by Zdjęcie profilowe trax trax.

15 listopada 2015 at 5:37 pm

Nice pike 😉
Dzisiaj jeden szczupły i okoń (ZS)

14 listopada 2015 at 9:50 am

Spontaniczny wypad z zywcami i miła niespodzianka 😉 Pike 2kg 71cm

• This reply was modified 2 years, 2 months ago by Zdjęcie profilowe Rafał F. Rafał F..

12 listopada 2015 at 6:54 pm

Wczoraj wypad nad Pilicę. Dwa krótkie szczupaczki i jeden spad.

9 listopada 2015 at 10:15 am

W sobotę okonki skubały na Pilicy, wymiarowo bez szału.

5 listopada 2015 at 7:10 pm

Odnośnie łowienie na spina to możesz mieć powód do narzekań odnośnie tego roku. Z rozmów z innymi wędkarzami wiem, że ogólnie była lipa, poza incydentami gdzie trochę połowili.
Odnośnie Pilicy – nie wiem, gdzie łowisz, najlepszym odcinkiem jest odcinek od tamy do jazu. Tutaj ryby są, poniżej to już raczej dzicz, kłusownictwo, mniej zarybień – tam ryby walczą o przetrwanie – ale też są! Wiemy że ten rok z wodą to jakaś masakra, Pilica zarosła bardzo, mimo że woda nie była bardzo niska.

5 listopada 2015 at 9:25 am

Iwan- niestety nie bywam kilka razy w tygodniu, raczej jestem kilka razy w miesiącu i wędkuje głównie na spina. Każdy może mieć swoją opinię na temat rybostanu. Moja wypowiedź nie polega na tym że słabo połapałem i użalam się nad wodą tylko obserwacjach i dialogach z ichtiologami. Pilica to już totalne bezrybie (obserwacje około 10 lat).

5 listopada 2015 at 8:42 am

Panie administratorze. pomóż 🙂

5 listopada 2015 at 8:35 am

hm. nie mogę jakoś dodać zdjęcia …WTF….

5 listopada 2015 at 8:28 am

coś tam się zawsze uwiesi. Na zdjęciu kielecki Scyzoryk. Nie da się ukryć że w tym roku mam problem z sandaczem. i czekam. A co do ryb. Jest ich i to dużo. Będąc 1,5 miesiąca temu na łódce na spina widziałem masę leszcza spławiającego się przy powierzchni, a weź go złap na wędkę 🙂

• This reply was modified 2 years, 2 months ago by Zdjęcie profilowe dzudikx dzudikx.

4 listopada 2015 at 9:52 pm

@krzys7654 – ryby są i wcale nie ma ich mało, są dni gorsze i lepsze. Ten rok nie jest szałowy odnośnie łowienia na spina. Ale nie ma co narzekać na brania leszczy, sumów, sandaczy nocą. Jak często łowisz na ZS, ile razy w tygodniu jesteś na rybach?

4 listopada 2015 at 3:26 pm

W weekend wybieram się na nockę za leszczem. Jak sprawdzają się śmierdzące zanęty i przynęty ? Ma ktos doświadczenie z takimi śmierdzielami na zalewie?

4 listopada 2015 at 9:59 am

Niestety ryby nie biorą i nie będą brać, bo ich nie ma. Proszę nie dajcie sobie wmawiać że ryba jest ale nie bierze. Przykładem niech będzie zalew zegrzyński gdzie presja jest mega większa, a ryby w porównaniu z zalewem sulejowskim zdecydowanie lepiej biorą. Sami pomyślcie ile razy na zero w tym roku byliście :(:(:(