Author Posts

29 września 2015 at 5:32 pm

Tak, trafiło się wtedy. W ZS są te ryby.

27 września 2015 at 6:09 pm

Paweł_K łowiłeś certy???

28 lipca 2015 at 10:49 pm

W nocy weszły rybki w zanętę: krąpie, certy, leszki. Początkowo drobne rybki a potem całkiem całkiem. Trochę ciężko było łowić na feedery z łodzi przy wietrze na dwóch kotwicach, ale brania były dość agresywne i jakoś szło;)

23 lipca 2015 at 7:17 pm

Z sumem kiepsko bo w ostatniej chwili plany się pozmieniały. Pojechaliśmy w dół rzeki i trafiłem tam ładnego garbusa + trochę drobnicy. Ale sumowi nie odpuszczę 😎

23 lipca 2015 at 1:13 pm

Przemku napisz jak tam połowy suma Ci się udały. Ja w zeszłym roku w ZS złowiłem dwa po niżej metra więc w zasadzie sumiki. W tym roku niestety po mimo różnych metod nic mi się jeszcze nie uwiesiło.

22 lipca 2015 at 2:31 pm

W poniedziałek połapałem trochę okonków na Pilicy + straciłem coś ładnego. Dzisiaj jadę na suma, od szyny w dół. Macie jakieś podpowiedzi odnośnie sumów na Pilicy?

15 lipca 2015 at 8:59 pm

Ostatnio wpadło kilka okoni. Były też sandałki i wąsaty 84cm. (ZS)

Załączniki:
You must be logged in to view attached files.

15 lipca 2015 at 2:28 pm

Byłem w weekend na zalewie, totalna lipa. Jeden mikro leszczyk i rak. Zero suma czy sandacza. Może łowie na zbyt głębokiej wodzie? Tam gdzie rzucam jest 5-7 metrów wody. Spróbować na płyciźnie?

11 lipca 2015 at 11:33 pm

Sum w zalewie występuje wszędzie. Łowią je zarówno z brzegu (Karolinów, Stara Wieś) jak i z łódki (okolice tamy, Tresta, Karolinów,Bronisławów), podobno dobrym rejonem są Barkowice i okolice. Są specjaliści od połowów tej ryby, na forum również.

Z wieczorka jeden sandacz na ciężko.

9 lipca 2015 at 7:33 am

Byłem w weekend na wyspie i też nie połapałem. Trafił mi się tylko jeden leszcz ok. 1kg. Gdzie ustawiać się na suma? Powinny już brać.

8 lipca 2015 at 8:48 pm

Wczoraj wypad za leszczem, lipa, w weekend jeszcze brały.

1 lipca 2015 at 10:51 pm

Leszcz od zeszłego czwartku przestał, woda na Swolszewicach zielona że strach wchodzić, dzisiaj krótki rekonesans na pilicy brzegi mocno zarośnięte ale wpadło kilkanaście okonków i jeden krótki zębaty, bt 🙂