Author Posts

27 kwietnia 2015 at 5:18 pm

Panowie czy jest ktoś mi w stanie pomóc w kwestii odnalezienia dobrego miejsca na biwak w okolicach Inowłodza na weekend Majowy. Chodzi o ciekawe miejsce z niezłym dojazdem ?

26 kwietnia 2015 at 2:43 pm

Nocka na Karolinowie i tylko jeden leszcz 40cm. Rano brały małe krąpie. Byliśmy we trzech.

24 kwietnia 2015 at 8:53 pm

2 godziny nad zalewem z feederkami, największe zaskoczenie karpik pełnołuski koło 1.5kg :))

• This reply was modified 2 years, 9 months ago by Zdjęcie profilowe Rafał F. Rafał F..
Załączniki:
You must be logged in to view attached files.

20 kwietnia 2015 at 5:07 pm

Próbowaliście łowić na Zarzęcinie? Jakie efekty?

19 kwietnia 2015 at 1:16 pm

Coś tam skubało 😉

Załączniki:
You must be logged in to view attached files.

17 kwietnia 2015 at 7:46 am

Czy na zalewie mozna juz troche połapac konkretnego?

13 kwietnia 2015 at 9:29 am

To jest ubezpieczenie NNW (np.w drodze na łowisko, na łowisku, w drodze powrotnej z łowiska). Czytałem że podobno wystarczy mieć opłaconą kartę, że wpis jednak nie jest konieczny. Trzeba to sprawdzić. Logicznie, jadąc na łowisko nie musisz jeszcze mieć wpisu w rejestrze. Wpisu dokonujemy przed rozpoczęciem łowienia.

12 kwietnia 2015 at 6:47 pm

No własnie rozmawiałem z wędkarzami na betonach i z tego co usłyszałem PSR jedzie tam gdzie jest skupisko wędkarzy i można wypisać trochę mandatów. A za brak wpisu do rejestru jest 50zł i nie ma dyskusji.
Na jakiej zasadzie działa ubezpieczenie o którym piszesz?

12 kwietnia 2015 at 2:30 pm

Z PSR ciężko jest gadać, oni działają z ramienia wojewody i walą mandaty za wszystko. Chociaż myślę że gdybyś opłaconą kartę miał ze sobą to za brak wpisu nie nałożyli by mandatu. Wpis poza tym że jest wymogiem ponad to daje to że jesteś ubezpieczony.

12 kwietnia 2015 at 9:33 am

W czwartek byłem na betonach, brała sama drobnica. No i zarobiłem stówkę ponieważ zapomniałem karty. Szkoda że PSR poluje na ludzi którzy zapomnieli karty lub wpisu do rejestru zamiast ścigać tych co łowią siatami w bardziej odludnych miejscach.

8 kwietnia 2015 at 4:16 pm

Koledzy szukam firmy lub osoby w okolicach Łodzi lub Piotrkowa T. która podjęła by się napraw renowacyjnych łodzi kabinowej wędkarskiej. Będę wdzięczny za jaki kolwiek kontakt.

7 kwietnia 2015 at 9:48 pm

Zdam relacje jak było jak wróce z szyny

7 kwietnia 2015 at 8:22 pm

@Robert – na ryby zawsze jest sens się wybrać. Jak dobrze wiesz różnie z nimi bywa. Nie byłem tam ostatnio.

7 kwietnia 2015 at 7:20 pm

koledzy co tam na szynie słychać bo wybieram się jutro i nie wiem czy jest sens

6 kwietnia 2015 at 8:32 pm

Dzisiaj płotka całkiem przyzwoicie współpracowała (feeder ZS).