Author Posts

19 marca 2013 at 4:07 pm

Robert, masz złe doświadczenia z guide selectem, ja mam złe doświadczenia z expressem.
Natomiast chwaliłem sobie milleniuma, chwalę sobie Team Dragony.

5 lutego 2013 at 2:00 pm

Mam dwa team dragony, to zupełnie inna bajka, z tych to jestem w miarę zadowolony a ten twój team dragon podobał mi się. W podobnej klasie cenowej miałem kiedyś millenium super Fast, ale mi ukradli. Express niby ten sam materiał, a naprawdę odbieram go kilka klas niżej. Przelotki są rozmieszczone identycznie jak we wklejance team dragon, a to chyba jednak lekkie nieporozumienie. Albo to ja jestem przewrażliwiony

30 stycznia 2013 at 10:43 pm

Powiem tak na klenia używam Team Dragona 3-14g 2,75. Do długich rzutów sprawdza się idealnie, na klenia ok, na bolenioze polecam superfasta Dragon Millenium HD 5-25g. Z obydwu jestem zadowolony. Gar4field na następne spotkanie możesz przynieść swojego kijka, ja przyniosę swojego superfasta i zobaczymy jak to wygląda. I jak z ugięciem. Na tego SF wyjąłęm parę boleni, używam go też na rzekę pod gumę 15-20g. I póki co jest ok. Ale w tym roku chyba spróbuję kijka z pracowni, tym bardziej że kolega z podkarpacia zaczyna rodbuildingować.

30 stycznia 2013 at 8:32 pm

heheh
Ja zakupiłem okazyjnie Express jig-a niedawno 🙂
Jeszcze co prawda na niego nie łapałem ale nie sądzę, że go da się zgiąć aż tak bardzo, sztywny jak kij od szczotki 🙂

29 stycznia 2013 at 8:33 pm

Dla mnie Dragon to jakieś nieporozumienie. Te kije są albo nadto opisane albo zupełnie niedoszacowane.

29 stycznia 2013 at 2:31 pm

Może po prostu szczupak był na redbulu że tak giął 🙂