Author Posts

3 lipca 2013 at 8:24 pm

Mam potrzebę zakupu kijka na sandacza z łódki. Co myślicie o tym wyborze?
http://plecionapl.shoper.pl/pl/p/Wedka-Dragon-Fishmaker-213-4-21g/395

3 lipca 2013 at 5:25 am

Koledzy będę poszukiwał kijka na sandacze z łódki. Co myślicie o tym wyborze?

3 lipca 2013 at 5:21 am

Koledzy będę poszukiwał kijka na sandacze z łódki. Co myślicie o tym wyborze?

30 czerwca 2013 at 1:47 pm

Ja nic nie łowię od 2 tygodni. Ojciec dzisiaj złapał 2 sandacze równiez od 2 tygodni. Byłem w środę typowo za okoniem. Boczny trok,lekkie gumiaki i dropszoty. Bez kontaktu. 🙁

Rzeczny sandacz również nie wypalił,obiłem swoje tajne miejscówki na gumy i woblery niestety bez kontaktu. Duża woda trochę mnie blokuje,gdyby była niska tzn.normalna to ryba trzymałaby się w dołkach i innych swoich kryjówkach. Niestety przy wysokiej wodzie cały mój misterny plan poszedł się…..
Ale ja im jeszcze pokażę 😉

25 czerwca 2013 at 12:28 am

Troche czekałem na odpowiedz ale wielkie dzieki chlopaki !!!

24 czerwca 2013 at 9:07 pm

Dokładnie tak jak pisze Dawid. Najlepsze wyniki na szuranego po kamieniach.

24 czerwca 2013 at 6:07 pm

Jakubie, jeśli chodzi o przynęty to przede wszystkim gumy różnej maści i kolorów. Ja głównie łowię na rippery od 8 do 15 cm, takie 10 cm jak najbardziej ok. Kolory to seledyny, zielenie, perły, motoroil czyli co popadnie. Jeśli łowisz z brzegu to w zależności od gabarytu przynęty główki od 5 do 12 gramów. Poświęć kilka wieczorów na łowienie w głębszej wodzie lub przybrzeżnych spadkach. Kiedy ja łowiłem w ten sposób dobre efekty dawało ciąganie przynęty po dnie – szorowanie tak abyś czuł dno i pukanie przynęty o kamienie.
pozdro

24 czerwca 2013 at 12:52 pm

Ja dzisiaj planuję cisnąć ołowiem między żelazny a mireckiego a na jazie wiele się zmieniło od czasu kiedy tam byłem.

• This reply was modified 4 years, 7 months ago by Zdjęcie profilowe Łukasz L Łukasz L.
  • This reply was modified 4 years, 7 months ago by Zdjęcie profilowe Łukasz L Łukasz L.

24 czerwca 2013 at 6:44 am

W tym tygodniu u mnie zaczyna się akcja „Rzeczny sandacz” Woda spadła,więc jak tylko odbiorę kija z serwisu to ruszam wieczorami.
Mam chęć obadać okolice jazu ale do tego potrzebuję przewodnika bo nigdy tam nie łowiłem.

13 czerwca 2013 at 12:10 pm

Ja póki co jestem amatorem spinningu i na sandacze jeszcze się nie nastawiałem . Podpowiecie jakie przynety stosujecie ? Łowił bede z brzegu .

2 czerwca 2013 at 9:12 pm

Tak siedzę i sprawdzam pogodę na ten tydzień i z teorii wychodzi raczej czwartek i następnie dopiero niedziela. Teraz jest słabo ponieważ jest ostatnia kwadra księżyca, ale od piątku jest już nów. Ja teraz w czwartek przepuszczę atak, a w niedzielę może łódką się wypłynie.

2 czerwca 2013 at 8:46 pm

Qrcze, ale Wam zazdroszczę. Ja niestety przymusowy post do końca tygodnia 😥
Bercik podpowiada..czwartek-piątek… a ciekawy jestem jak będzie niedziela-poniedziałek… :roll:
Nabyłem nową „biżuterię” i czas na testy…

2 czerwca 2013 at 10:41 am

Robercie – dopiero środa czwartek ? w poniedziałek się wybieram 🙂

2 czerwca 2013 at 10:39 am

@Rafał, wszystko z ręki. Trolling jakoś stanął ostatnio. Sandacze zresztą też. Teraz będą brały w środę/czwartek.

2 czerwca 2013 at 10:39 am

ja wczoraj – nie śmiać się – pierwszy raz w tym roku pojechałem na łódkę wieczorem. Kompan z łodzi złowił dwa sandacze jeden 2,5kg i jeden krótki ja na zero.