Author Posts

29 sierpnia 2014 at 9:08 pm

Witam dzisiaj zrobiłem szybki wypad 19-21 z myślą o sandaczyku , miejscem była tresta.
Łowiłem jak zawsze na uklejki całe nic nie udało mi się przechytrzyć niestety.Miałem jechać na molo z myślą o suma z rosówkami jednak przypomniałem sobie o piątkowych dyskotekach.Słyszałem od kilkunastu osób , że na nocnych wyprawa bardzo często uwieszają się sumki do 50cm na żywca i ukleje.Mi podczas sandaczowych zasiadek nie udało się jeszcze wąsacza złowić. A pro po trupkowych sandaczy jak łowicie?
otwieracie kąbłąk , uruchamiacie wolny bieg szpuli , może hamulec ? Jakich rybek używacie na sandacze ?
Czy próbował ktoś łowienia sandaczy w naszej kochanej pilicy ? Liczę na odpowiedź 🙂

18 sierpnia 2014 at 11:02 am

@jakub g. – pewnie dlatego ich nie było widać na forum – chodzi o Twoje wpisy 😉

18 sierpnia 2014 at 6:51 am

Łowienie sandaczy na gruntówkę przypomina mi szczenięce lata. Generalnie bardzo lubię. Plan zazwyczaj prosty: Po południu na wodzie, wieczór i noc gruntówki, później krótki sen i od rana spinning.
Jednak kiedy wybieram się na noc na łódkę. Z wiadomych względów zazwyczaj jest to weekend przezywam koszmar za sprawą… dyskotek.
Dwie gminy sprzeciwiły się silniczkom spalinowym, że ptaszki, że jakiś orlik, a w weekendy do godzin porannych brzmią kilowaty mocy.
Znak czasów.
To jest park krajobrazowy??
To burdel jakiś jest nie park krajobrazowy.
Ciekawe za co bierze pieniądze zarząd tego bałaganu?

I mamy sytuacje: żeglarze na spalinowych mogą
dyskoteki być mogą

tylko wedkarzy się traktuje tak jak traktuje, odbierając im prawo do bezpeczeństwa na wodzie, odbierając im prawo do silniczka spalinowego.

A jak minie okres wakacji, to zakaz łowienia w nocy z łódki. PKP Pieknie k….. pieknie.

17 sierpnia 2014 at 2:32 pm

Trax : śledzę wasze wpisy od długiego czasu wpisywałem wyniki (niektóre) w members
I chyba nikt tego nie czytał .
ogólnie łowię sandacze z opadu z łódki jednak w tym roku była czysta woda i sandacze nie współpracowały zbytnio za to w nocy gryzły w sumie złowiłem 11 sztuk na treście i omedze , ale co najśmiesznejsze 2 sztuki dobre 51cm 64cm przynety to całe ukleje które łowiłem bacikiem lub karaski , a jeden na mrożoną płotkę

16 sierpnia 2014 at 10:19 pm

Tak jak @jakub g. napisał. Przez całą nockę jedna sztuka, ale wymiarowy.

15 sierpnia 2014 at 6:34 pm

Ostatnio sandaczyk na trupka stanął , jednak pojedyncze króciaki się wieszają

12 sierpnia 2014 at 5:24 pm

Ostatnio jedna sztuka przez 3 nocki:( ale w końcu to nie jest jeszcze najlepszy okres na sandacza z gruntu. Na gumki podobno się czepiają.

23 lipca 2014 at 10:30 pm

Wczoraj tylko jeden krótki. Kilka osób polowało 😯

23 lipca 2014 at 10:39 am

Z soboty na niedzielę wpadł ładny mętnooki 4,70kg + dwa króciaki.

• This reply was modified 3 years, 5 months ago by Zdjęcie profilowe iwan iwan.

19 lipca 2014 at 11:25 am

Jak panowie z sandaczem?

5 lipca 2014 at 10:02 pm

Jeden ładny mętniak 3kg wpadł 😆

25 czerwca 2014 at 10:12 pm

Nocka z poniedziałku na wtorek – brak kontaktu.

22 czerwca 2014 at 11:49 am

Z piątku na sobotę dwie sztuki wyjechały na pokład.

17 czerwca 2014 at 2:14 pm

Witam wszystkich!!
Mam takie pytanko, gdzie sie ustawic na sandałka na ZS? myslalem o Barkowicach Mokrych tam gdzie jest platny wjazd na ten parking;) Co Wy na to?

27 października 2013 at 2:39 pm

Witam wszystkich, mam do was pytanie. Mam zamiar zakupic plecionke do zywcowki (sandacz,szczupak) minimum 250m poniewaz bede wywozil zestawy. Przedzial cenowy tak do 150zł. Doradzicie cos?