Author Posts

8 października 2013 at 12:18 pm

Widzialem :). Ale cierpie na brak kasy no i 2 to juz bardziej fanaberia niz potrzeba 🙂

8 października 2013 at 11:28 am

Paweł, jest też wędka dla Ciebie : T&T w 2 klasie :).

8 października 2013 at 11:16 am

Troche Was pomecze :).
Kliknij – Winston
Jak ktos nie planuje lowienia na ciezkiego streamera, to kij do bolu uniwersalny ze wskazaniem na suchara 🙂
Problem w tym, ze pewnie juz sprzedany. Cena nowego w USA to okolo 300$ czyli u nas jakies 400$.
Przelicznik wydaje sie niezly :). #4 na Pilice to idealna wedka do suchej. Z 3 musze w przypadku wiatru rezygnowac na rzec #5. #4 da rade i przy wietrze i na nimfe i pewnie na niewielkiego streamera.
PS. K..a, jak szukalem wedek to nigdy nic nie bylo, teraz jak mam kupe wydatkow, trafiaja sie takie kwiatki 👿

26 września 2013 at 7:47 am

Mam zdjecia tego kijka. Cudo :). Korci mnie strasznie ten kij. Wiem ze nie trafi sie predko (albo wcale) druga taka okazja. Zeby nie ostatnie wydatki i wyjazd na San pewnie bym juz mial. Jak nikt sie nie zdecyduje, ja pomysle nad nim. Na San idealna wedka na lipienia. 😉

25 września 2013 at 11:32 am

Sage – kliknij
3 pozycja – SPL #3
Naprawde doskonaly kij do suchej muchy. SPL to juz historia i rzadki model. A cena (dzwonilem) 700zl to okazja.

6 września 2013 at 11:59 am

Znam tamte tereny z dawnych czasow. Ale bardzo rzadko przekraczalem granice ujscia Wolborki. Nie moglem pokonac smrodu od strony tej Waszej piany 🙂

6 września 2013 at 11:52 am

A wcześniej jest jescze Wolbórka , nie kryształowa ale bez glonów i w miarę natleniona

6 września 2013 at 11:42 am

No właśnie tam. Teraz tam wpada kryształ woda.

6 września 2013 at 11:39 am

Dlatego to co podalem w linku to okazja. Kij za 260 zl (o ile pamietam) to darmocha :). Co prawda to najtanszy model orvisa, ale cena nowego kosztuje 179 funtow. Czyli 900zl. Wlasnie odebralem portki z naprawy z flyhouse (przedstawiciel orvisa w Polsce) i przyslali mi w paczce katalog.I sprawdzilem wlasnie ceny nowych Clearwater’ow.

PS. Gdzie ta piana jest ?. To to miejsce gdzie wpada syf z bylego Wistomu do Pilicy ?.

6 września 2013 at 11:33 am

Ceny wędek ORVIS – to jakis kosmos – nie wiem na jakie parametry zwracać uwagę.

6 września 2013 at 11:21 am

Chodzi o tą pianę za oczyszczalnią na łąkach henrykowskich

6 września 2013 at 11:07 am

TAK,najlepsza jest właśnie ta integracja 😉 Niestety ja już się nie integruje 😳
Wycieczki są super. Byliśmy 2 razy na Wiśle,na Dunajcu i teraz podsumowaniem sezomu będzie San. Jak widać można zorganizować takie imprezy pomijając nieszczęsny związek,który pewnie niemiałby na to pieniędzy i czasu bo w tym czasie byłyby bardzo ważne zawody gruntowe…

Łukasz,jeśli chcesz dotknąć czegokolwiek to zapraszam dzisiaj po 16-ej w okolice piany.
moje mobile-721-582-347 Robert

6 września 2013 at 10:05 am

Kolowrotek, linka i pare pierdol. Za kolowrotek i linke w wersji ekonomicznej zaplacisz do 100zl.
Reszta to jakies muchy, i pierdoly potrzebne w kazdej innej metodzie.Muchy na poczatek jakies dostaniesz ;).
Ale jak mozesz tu poczytac, chlopakom ktorzy zaczeli w tym roku sie spodobalo :). A i mimo kiepskiego poczatku (do lipca wielka woda) polowili fajnie rybek. Okazow na razie nie bylo ale jaziki, kleniki jelce i plotki sa na porzadku dziennym.
Ten kij jest naprawde wart kasy. Orvis to porzadna muchowa firma. Kij bardzo uniwersalny wiec i na suchara i na streamera szczupakow czy okoni tym polowisz
Bonusem lowienia na muche sa wyjazdy integracyjne na ryby :).

6 września 2013 at 9:45 am

Paweł a poza kijkiem to co jeszcze bym potrzebował i z jakimi kosztami by to się wiązało aby zacząć przygodę z wędkarstwem muchowym