Author Posts

28 listopada 2013 at 11:58 am

Czy jest mi potrzebna wędka w klasie #7 – 8? mam zamysł zapolować wiosną na szczupaka zalewowego i nie wiem czy zakup jest konieczny?

25 października 2013 at 9:57 am

Malo Ci lipieni 🙂 ? A szczupaka jeszcze nie zlowiles na muche 😉

25 października 2013 at 9:53 am

Jasne jak nie pojadę gdzieś na Lipka to napewno zajdę do was

25 października 2013 at 8:19 am

Sylwek, przyjedz na Pilice w weekend. Ustawimy Cie gdzies na pewnego szczupaczka 🙂

24 października 2013 at 8:34 pm

Ja też przetestowałem ale ryby nie złowiłem 👿

24 października 2013 at 7:52 pm

Sylwek, ja kupiłem już ten sznurek, przetestowany, tonie dobrze, lata też. Kilka króciaków już pociągnął. Więc bez problemów się sprawdzi

24 października 2013 at 7:12 pm

Bercik kalosze 80 dych.Na stronie producenta o wiele taniej i znalazłem coś takiego http://www.lexpo.sote.pl/pl/spodniobuty-wedkarskie-997-z-siatka-antypotna.html ciekawią mnie ocieplacze do woderów?
Dziś doszedł sznurek na streamera.Trza przetestować na Pilickich króciakach bo u mnie nawet takich niema 👿

Załączniki:
You must be logged in to view attached files.

24 października 2013 at 9:07 am

:). To juz na rybach. Przypomniala mi sie zabawna sytuacja z nad Widawki. Bylismy we 3 (ja Jacek i Pawel Gonow). W pewnym momencie zlowilem lipienia. Chlopaki mnie opadli z aparatami a ja pozowalem jak Klaudia Schiffer :). MIalem gdzies to zdjecie, ale nie moge znalezc 🙁

24 października 2013 at 8:54 am

No Paweł oczekujemy zdjęć w różnych pozach, może zrobimy ocenianie

23 października 2013 at 12:19 pm

No i kupilem.Dotarly do mnie wlasnie neopreny f-my BEHR.
Tak na szybko:
Wady:
– kroj jak we wszystkich innych tanich modelach – panienek nie da sie podrywac 🙂
– wydaje mi sie ze mimo ze opisane jako 4mm nie maja takiej grubosci.
Zalety
– cena (niecale 300zl)
– fajna torba do noszenia
……

– dokladaja do nich jakas fajna gabke ktora moze byc niezla patka do wpinania much. Moja stara juz za duzo zaczyna gubic przynet i trzeba ja wymienic.
Co do jakosci, okaze sie. Jak wytrzymaja 3 lata, bedzie juz OK.

22 października 2013 at 9:36 pm

Mam te buty już 2 lata. Zarąbista sprawa. Wkładki co prawda juz 2 pary wymieniałem ale latam w nich praktycznie ciągle. Na lód idealne. Ile teraz kosztują? Ja dałem chyba 79 zł w Tomaszowie w hotelu. ps.ta lekkość jest najfajniejsza 😛

22 października 2013 at 6:37 pm

A ja kupiłem dzisiaj coś na lód :mrgreen:

Załączniki:
You must be logged in to view attached files.

22 października 2013 at 7:54 am

Czy ktos moze wie cos o firmie BEHR ?.
Znalazlem niezle opinie o ich neoprenach. Poszukalem na Allegro i nie wiem co myslec. Portki z torba 4mm kosztuja niecale 300zl. Troche tanio. A z doswiadczenia wiem ze co tanie to …. drogie :).
Musze dzisiaj cos zamowic zeby na niedziele miec w czym lowic.

21 października 2013 at 10:56 am

Ja kupiłem swoje neopreny u Grześka na rynku, nazywają sie Ron-Thompson, dobrze zrobione, dość dobrze dopasowane. Sezon przeżyły bez przecieków, jeden mechaniczny kotwicą ale Stormsure zrobił dobrą robotę. Szybko schną i nie śmierdzą. Osobiście polecam.

21 października 2013 at 10:27 am

Mam prosbe. Juz od bardzo dawna nie kupilem nic w naszym miescie poza zylkami.
Potrzebuje na szybko neopreny. Gdzie najlepiej sie udac ?. Moje korzonki niestety po ostatnich rybach juz czuja przecieki :(.
Oczywiscie mozna tu a jak ktos uwaza ze bedzie robil czy to reklame czy anty-reklame, to moze pisac na priva. Nie zalezy mi na markowych, bo i tak z tego co widze to wszystko g..o, wystarcza na 3-4 lata.