Author Posts

7 lutego 2014 at 8:15 pm

Zadzwonię jutro i zapytam czy coś ma. Byłem kiedyś na giełdzie wędkarskiej w łodzi ale nie przypomina sobie żebym widział gdzieś stoisko z materiałami muchowymi ❓

7 lutego 2014 at 4:40 pm

W Łodzi ogólnie bida z tym 😉

7 lutego 2014 at 4:38 pm

Ale na stronce nie podaja materiałów

7 lutego 2014 at 2:30 pm

Wie ktoś czy w Łodzi znajdę jakiś sklep wędkarski z materiałami muchowymi ❓

23 stycznia 2014 at 11:13 pm

Przemek, nowy kij przyda ci się do przenoszenia ciężarów, twój nie Boron ale podobna konstrukcja

• This reply was modified 3 years, 11 months ago by Zdjęcie profilowe Jacek Olsiński jaceko.
  • This reply was modified 3 years, 11 months ago by Zdjęcie profilowe Jacek Olsiński jaceko.

14 stycznia 2014 at 11:48 am

Jak dojdę to Waszego poziomu w łowieniu to dopiero pomyślę 🙂
Teraz moim priorytetem jest obuwie sportowe.

14 stycznia 2014 at 9:47 am

Widze u Przemka naturalna kolej rzeczy :).
Ja tez na poczatku kupilem jakas wedke za 200 zl po to zeby nastepny uzywany byl Daiwa za 450 zl (bardzo dobra wedka) az w koncu po kolejnym kiju za 300 i polamaniu go kupilem Sage za 1600 :). Kolejny kosztowal jakies szmieszne 200 zl po to by w tej klasie kupic nastepnego ktory w sklepie kosztuje 1200.

Lowiac na spinning tyle lat nigdy mi przez mysl nie przyszlo zeby kupic kija drozszego jak za 300 zl. Jak zaczalem muchowac, jakos to samo przyszlo.

Robert, zacznij zbierac kase, bo teraz na Ciebie kolej :). Kazdy przez to przechodzi.

13 stycznia 2014 at 11:45 am

Nie miałem tego kija w ręku nigdy ale podobno kij fajny, coś jak mój ale bez włókien boronowych. Połowa ceny nowego, będzie fajna wędka. Winstony są lekkie choć GVX jest ciut cięższy od Botona. No i właściwie nówka + dożywotnia gwarancja.
Na stronie jest trochę o nim
http://www.winstonrods.com/category/rods/gvx-select.php

12 stycznia 2014 at 10:52 pm

Panowie co sądzicie na temat tego Winstona gvx??
http://allegro.pl/wedka-muchowa-winston-gvx-86-4-okazja-i3873032007.html
Do naszych pilicznych chrustów i na lekko??

15 grudnia 2013 at 11:47 am

A może to pudełko na przynęty to jest sama przynęta?
Stajesz nad wodą bierzesz podbierak a nad nim pudełko i ryby z wrażenia same wskakują do podbieraka?
No wiesz takie cudeńko pewnie każda chce sama zobaczyć z bliska 🙂
😉
Kurde kupiłbym sobie takie pudełko tylko czy robią w moim rozmiarze… ?
200 x 80 x 40 by się przydało 😉
Albo trochę większe bo rozumiem że w komplecie jest masażystka 🙂

14 grudnia 2013 at 10:24 pm

Dizzy koszula to podstawa znam takich co to kupili 😆 ALE PUDEŁKO TO DOPIERO HIT w tym od Gawlika za 10 pln muchy się pocą, więdną im skrzydełka i w ogóle czuja dyskomfort ale w pudełeczku Simmsa za 5stówek maja ful wypas:klima ,masaż ,smarowanie z gruczołów kaczki krzyżówki (CDC)coby lepiej pływały no i ryby otwierają paszcze z wrażenia(ta mucha jest z pudełka simmsa auuł,mniam} :mrgreen:

14 grudnia 2013 at 9:40 pm

Ciekawe po jakim czasie będą trącać śledziem… ?
Mogę się złożyć ale noszę pierwszy 🙂

14 grudnia 2013 at 7:53 pm

„Pokochasz te spodnie od pierwszego wejrzenia. Spodnie wykonane z dwuwarstwowego materiału Orvis?a, czystej tkaniny bawełnianej o gramaturze ok. 240g są bardziej solidne niż inne zwykłe spodnie tego typu, więc wytrzymują dłużej”

Jest plan,Krysia wymyśliła abyśmy się wszyscy złożyli na te spodnie i wymieniali się np.raz w miesiącu. Oczywiście bez prania bo stracą fason.