Author Posts

10 października 2013 at 6:29 pm

Pierwsze streamerowe ryby padły. Szczupak i okoń + 2 zejścia. Paweł,mój sensei złowił 2 szczupaki i okonia. Brań miał jeszcze wiele,oj wiele 😉

10 października 2013 at 7:30 am

Konrad, a nie nadalaby sie ta Miazga do wpuszczenia tam czegos sensownego ? 😉
Ty bys pilnowal, bo jestes na miejscu a my bysmy lowili 😈

9 października 2013 at 7:14 pm

Fajne Widoki to mam na Miazdze w Kurowicach i też nie ma ryb
😀

9 października 2013 at 3:11 pm

To jedz na Widawke kolo mlyna i w gore do Strugi. Moze nie ma ryb ale widoki nie takie zle 🙂

9 października 2013 at 1:31 pm

Nie omieszkam powiadomić.
Może dziwne to, ale ja wolę piliczne wędkowanie. Tu łapiesz na betonach – wrażenia estetyczne ujemne.

9 października 2013 at 12:11 pm

Konrad, wolalbym na lipienia niz jazia. :).
Daj znac czy jeszcze cos plywa w Srudze czy Widawce

9 października 2013 at 11:45 am

Planowałem wypad na piątek nad Pilicę. A tu dupa nie dostałem UW. Dlatego po robocie jadę na lipienia.

9 października 2013 at 9:06 am

Panowie, jutro planuje zakonczenie suchomuchowego popoludniowego sezonu wedkarskiego. Planuje zakonczyc prace kolo 15 i szybko nad wode, tak zeby ze 2,5 godz polowic. Planuje sprawdzic wieczorem sucha muche. Przy takiej pogodzie jest szansa na jazia.
Jak jest ktos chetny to zapraszam :). Nastepne takie ryby za jakies 6-7 miesiecy 🙁

1 października 2013 at 11:55 am

Dzisiaj juz bylo duzo lepiej. Na pocztek zameldowal sie maly jazik – jakies 25+. Pozniej bylo juz tylko lepiej :). Nastepny jaz 43cm. Oba nimfa. Kiedy mialem zalozyc streamera zobaczylem kolka na wodzie. Szybka akcja i dwa kolejne jaziki takie pod 30cm. W koncu odpuscilem jaziom i postanowilem zemscic sie na szczupakach. Zalozylem streamera i zlowilem najpierw nazwijmy to szczupaka (moze mial ze 30cm) i na koniec zameldowal sie okraglutki bolen. Mial okolo 45cm ale gruby byl jak ten wczesniejszy jaz. Ledwo go w dloni objolem przy odczepianiu. Na koniec jeden chyba szczupak szrpnal linka i koniec.
Gdyby dzisiaj ktos chcial lowic jazie, z pewnoscia zlowilby wiecej jak moje 4. Ryby bylo widac na powierzchni, zbieraly sieczke.
Wszystkie ryby na odcinku szyna – „nasz” parking na gorce :).

23 września 2013 at 9:17 am

No to wczoraj poszalelismy :).
Na 5 jeden szczupaczek jakies 35+ i 2 okonki.
No ale woda nie rozpiescila. Jakies 40cm w gore (to akurat dla steramera dobrze), ale zielona i jeszcze zarosnieta. Po powrocie z Sanu powinno byc juz OK.
PS. Wczoraj mowilem chlopakom o nowym pomysle na zakonczenie sezonu. Listopad i teczaki. Ale nie Przemsza :).

18 września 2013 at 8:08 am

Wiem ze w naszym kraju nie ma szans na takie lowienie. :(.
A czemu ?.
Teraz jest mase 25-30 cm szczupaczkow w Pilicy. Ciekawe ile zostanie zjedzonych zanim dorosnie do 50 cm.

A kilka lat temu mielismy na Pilicy cos w mikro skali :). Na muche lowilo sie 10-15 szt dziennie takich do 40cm. Niestety wymiarowe trafialy sie sporadycznie, ale byly.

18 września 2013 at 7:47 am

Hehe, najpierw muszą być takie szczupaki, a później dopiero łowienie 🙂

17 września 2013 at 4:34 pm

Kozacki filmik.Paweł na takie okazy to chyba nie masz szans.Jest gościu na ŚPW który specjalizuje się w połowie szczupaków na muchę czasem coś tam wrzuca