Author Posts

30 grudnia 2013 at 8:19 pm

Największy szacun dla Przemka, że wozi to nasz zgromadzenie a umówmy się, że wnętrze pojazdu po opuszczeniu przez nas nie wygląda jak klombik z różami. Trzeba mu chyba jakiś wazon ufundować.

30 grudnia 2013 at 11:17 am

heheheh
A jaki rozmiar? 😉
My będziemy mieli swój wyjazd juz w czwartek
Jak wrócimy to napiszę Wam relację 😉

30 grudnia 2013 at 10:30 am

Bylo fajnie, zwlaszcza powrot 😈 (co rzadko sie zdarza).
Wedkarsko najslabszy oplatek na jakim bylem, a towarzysko jak zawsze :).
Tak malego teczaka jak ten z oplatka jeszcze chyba na CP nie zlowilem. 32 cm zmierzone w domu.
Ale i tak nie wypadlismy tak zle na tle miejscowych wyjadaczy. Mielismy jeszcze dwie ladne ryby na wedce (Przemek, jaka szkoda ze nam spadly 😈 ) co przy braku kontaktu wiekszosci ludzi na spotkaniu nie bylo zlym wynikiem. Moglismy 3 teczaki wyjac z wody.
A towarzysko, to jak zawsze. Musialem kilku za chabry wyciaga od stolika z trunkami :).
O tym jak bylo niech swiadczy jeden drobny incydent. Zaladowalismy do auta nie swoje gumiaki :).I pojechalismy do domu.

29 grudnia 2013 at 11:51 am

Kilka fot ze spotkania opłatkowego.Było kupę ludzi i reporterów 😆

Załączniki:
You must be logged in to view attached files.

28 grudnia 2013 at 11:37 pm

Jak zwykle miejscowi pokazali nam jak się lowi.Spotkanie pierwsza klasa 😉 dozobaczenia za rok :mrgreen:

27 grudnia 2013 at 10:02 am

Wstępna lista na jutro.
Przemek
PawełZ
JacekO
Świeży
Nowy kolega Sławek
Konrad
i ja czyli Bert

26 grudnia 2013 at 6:35 pm

Jak macie zamiar podjechać po mnie to doliczcie kilka minut

26 grudnia 2013 at 1:20 pm

Wydaje mi się, że jak od 5 zaczniemy się zbierać to będzie w sam raz

zgłaszam gotowość do wyjazdu :

Jacek Olsiński

26 grudnia 2013 at 10:27 am

Panowie o której wyjeżdżamy i kto jedzie?

25 grudnia 2013 at 7:36 pm

Załatwiłem żuka, dużo mnie to kosztować będzie czasu później ale nie istotne. Jeden warunek 17-17.30 jestem w Tomaszowie bo muszę oddać auto. Więc działamy 🙂

22 grudnia 2013 at 6:57 pm

Eee, luzik, chłopaki pokazali, że wystarczy godzinka żeby się usmarować jak należy.

22 grudnia 2013 at 4:55 pm

zabralem dziecku kompa i jakos sie dorwalem do forum:)
Co do powrotu, to mi zalezy, zeby jak najszybciej. W niedziele musze juz spadac z obecnego mieszkania wiec chcialbym jak najszybciej wrocic.

21 grudnia 2013 at 6:59 pm

Kurdę, u mnie niestety może wyjść tak że nie będzie auta. Panowie o której planujemy powrót bo od tego zależy czy w ogóle pojadę. Do poniedziałku będę wiedział na 100% co i jak.

21 grudnia 2013 at 6:55 pm

Ja też ma zamiar połowić:)przynajmniej w pierwszej turze

Sylwek,ile trwa jedna tura? Pytam bo nie lubię się rozdrabniać 😉

20 grudnia 2013 at 11:50 pm

No pewnie, nie zaszkodzi wałówkę zabrać. Na miejscu chłopaki też nie pojawiają się z pustymi rękami. Trzeba by by tylko w miarę szybko usralić ile, czym itd, podam ilu nas będzie i ile licencji dla nas potrzeba.