Author Posts

30 sierpnia 2013 at 12:36 pm

W zasadzie innych nie zaobserwowałem tylko te z mchem i glonami…

30 sierpnia 2013 at 9:10 am

Jak chodzisz po kamorach porośniętych wodorostami,mchem to jest OK. Gorzej jak kamienie pokryte są glonami albo szlamem ……

29 sierpnia 2013 at 11:21 am

Po tych głazach trzeb wolno chodzić. Przy próbie szybszego marszu cierpi kość ogonowa 😆 .

29 sierpnia 2013 at 11:03 am

ooo a ja tu nic nie widze 🙁
o już widzę 🙂
Bardzo tam pięknie… czemu mnie tu przyniosło a nie w takie ładniejsze miejsce mnie los nie rzucił…?
(urodziłem się na Mazurach …)

• This reply was modified 4 years, 4 months ago by Zdjęcie profilowe dizzy76 dizzy76.
  • This reply was modified 4 years, 4 months ago by Zdjęcie profilowe dizzy76 dizzy76.

29 sierpnia 2013 at 10:29 am

sorki, próbowałem przenieś do sanu i coś nie poszło, ale następne są już w Sanie :).

29 sierpnia 2013 at 10:08 am

Zdjecie Górny-San-5.jpg pokazuje jak wyglada podloze OS’u w wielu miejscach. No i na Laczkach jest podobnie.
Tyle ze oczywiscie w wersji makro :).
Ale my jadac do Zwierzynia powinnismy miec piasek i zwir.

29 sierpnia 2013 at 9:38 am

Cd.

Załączniki:
You must be logged in to view attached files.

29 sierpnia 2013 at 9:36 am

W załączeniu zdjęcia z Górnego Sanu.
Trochę nie ta lokalizacja na ten temat ale już poszło (:(.
K.

Załączniki:
You must be logged in to view attached files.

27 sierpnia 2013 at 9:47 am

Czyli mamy szansę na „długie dyskusje” jak w piątek u Ligasowej 😉

27 sierpnia 2013 at 9:30 am

Zeby nie bylo, ze sie lenie :).
Noclegi i licencje mamy zaklepane.
Spimy tu:

http://www.umirkaidorotki-zwierzyn.noclegiw.pl/

W tym samym czasie w tej kwaterze beda uczestnicy kursu muchowego z Vision’a a wiec i licencje beda na miejscu.
Kurs bedzie prowadzil A Sikora (chyba najbardziej znany muszkarz w Polsce) tak wiec wieczorkiem moze bedzie mozna z nim pogadac 🙂 i podpytac gdzie co i jak.
Wstepnie podalem 4-6.10 i 8 osob. Mam potwierdzic na 100% w przyszlym tygodniu.

26 sierpnia 2013 at 7:59 am

Jeśli o mnie chodzi to widzę się jeden dzień na OS, drugi poza nim ( mam roczne pozwolenie na wody górskie, Paweł uwzględnij to przy ewentualnych zezwoleniach/licencjach.
Bierzemy coś do pokręcenia przy nalewce?
Konrad

23 sierpnia 2013 at 6:58 pm

Bardzo mi miło że o mnie myślicie 🙂
Ze mną sprawa jeszcze nie jest jasna…
A raczej dwie sprawy żona i praca 🙂
Z tą drugą nie powinno być problemu ale…
Dam znać, kiedy tylko będę wiedział, ale bardzo bym chciał z Wami jechać 🙂

23 sierpnia 2013 at 3:57 pm

No widzę że jeszcze nie wyjechaliśmy a już się robi wesoło 😆 NA WODZIE GÓRSKIEJ MOŻNA ŁOWIĆ OD ŚWITU DO ZMROKU.Jest czas żeby pogadać :wink:i się wyspać no cyhba że ktoś lubi pospać do 16:00 :mrgreen: Jak dla mnie może być sobota na OS niedziele niżej.Poznamy trochę więcej wody.

23 sierpnia 2013 at 2:22 pm

Hmm. Jakoś to będzie. Może sobie potem pójdą poniżej Os-u i połowią w nocy na „cienszko” 😉

23 sierpnia 2013 at 2:17 pm

Widze ze kolega odzyskal wigor :).
Problem w tym ze okolo 16 jest juz po lowieniu w pazdzierniku a jak zauwazylem dopiero o tej godzinie Vip-y odpuszczaja 😈