Author Posts

5 marca 2014 at 10:37 pm

Mokry sen Bercika

• This reply was modified 3 years, 10 months ago by Zdjęcie profilowe Jacek Olsiński jaceko.

31 stycznia 2014 at 10:42 am

Na rynku sprzedają żywe kurczaki, może by nad zalewem spróbować 🙂

31 stycznia 2014 at 8:19 am

Bo wielkosc much na Pilicy jest zawsze taka sama, tylko wielkosc ryb sie zmienia :).

A co do filmu Przemka. Ostatnio nie widzialem, ale jakies 4-5 lat temu podobnie nasze jazie ganialy wazki nad Pilica. Zabawnie to wygladalo, jak taki 25 cm jazik probowal dopasc wazke. Nieraz smialismy sie, ze jakby udalo mu sie ja zlapac, to poleci z nia w powietrze :).

30 stycznia 2014 at 11:52 pm

Chyba musisz sobie sam naklepać…albo zrób na 16-tkach, jak Paweł, mucha zawsze tej samej wielkości, tylko haczyków używa w różnych rozmiarach.

30 stycznia 2014 at 10:12 pm

O FAK !!!!
Jacek,masz odpowiednie haczyki czy muszę iść do kowala?

30 stycznia 2014 at 10:09 pm

Super! Ale dla Bercika raczej to:

Musisz jednak większe te haczyki kupić coby takiego ptaka ukręcić.

30 stycznia 2014 at 9:51 pm

Piękny balet 🙂

30 stycznia 2014 at 9:31 pm

To chyba na stojącej, żeby tak u nas nad Pilicą lub zalewem było

11 stycznia 2014 at 7:14 pm

Bercik już zaczął 😉
hehehe na razie na Proppilki 😉
Ale ja tez o tym myślałem żeby na wodzie stojącej spróbować, tylko że potrzebuję do tego instruktarzu 😉

9 stycznia 2014 at 7:57 pm

brt3 mam nadzieje że połowy zaczniesz po 1 maja 👿

9 stycznia 2014 at 12:36 pm

Wiedziałem że wtrącisz swoje 3 grosze i będziesz chciał mnie odwieść od tego tematu. Spróbować nie zaszkodzi,dodatkowo wiem gdzie są i gdzie mogą być „płytkie” szczupaki.

9 stycznia 2014 at 11:04 am

Robert, zacznie sie sezon, ryba zacznie zbierac na Pilicy sucharka z powierzchni i wywietrza Ci sie z glowy glupoty o lowieniu szczupakow na Zalewie 😈

9 stycznia 2014 at 12:19 am

Potwierdzam, też na jb.pl od jakiegoś czasu jestem i masa informacji, ogólnie spojrzenie na wędkarstwo inne niż na większości for, szczególnie tak licznych. Jest tam od kogo się uczyć i to w różnych dziedzinach, no i niezłe rybki można zobaczyć, chociaż w necie sobie pooglądam 😉

8 stycznia 2014 at 7:00 pm

Co roku tak sobie mówię 😀
Na jerkbait.pl też się ostatnio zapisałem i szczerze to forum żyje. Postów od groma, userów również, można poszerzyć wiedzę w zimowe popołudnia 😀

8 stycznia 2014 at 4:31 pm

Przeczytałem wczoraj na jerkbaicie kilkanaście stron poświęconych łowieniu szczupaków na wodzie stojącej. Stwierdzam jedno,w tym roku połowię na Zalewie z łódki na zatokach i między Trestą a Karolinowem.