Author Posts

21 października 2013 at 8:04 am

Panowie, proponuje zrobic liste, kto jedzie, bo do konca nie wiadomo, a Przemka Zuk nie jest z gumy. Gdyby nie bylo chetnych to na CP moga jechac tez spinningisci. I tak pewnie bedziemy wykopowac licencje na odcinku spinningowym, wiec „blacharzy” 🙂 mozna tam zostawic.
1) Przemek
2) Robert
3) Ja
4) Dizzy
5) Jacek O

• This reply was modified 1 year, 7 months ago by Zdjęcie profilowe Sławek Kot Sławek Kot.

21 października 2013 at 7:56 am

A do mnie właśnie idzie kołowrotek z odpowiednia linką 🙂
chyba 😀

14 października 2013 at 11:48 am

No to szykowac panowie tonace linki i czarne puchowce :). 9 lisopada zawladniemy CP. 😈

11 października 2013 at 9:05 pm

Zarybienia już są. Niewielkie ale wpuszczają co tydzień kilka tęczaków. Teraz było troche przerwy ale kilka ryb pływa.

11 października 2013 at 8:56 pm

W niedziele będę miał info.Znajomi jadą na weekend na CP 😉

11 października 2013 at 8:24 am

Typowe dla Przemszy :). Zaczeli o 8 czyli pod koniec porannych bran. Potem jest 2-3 godziny przerwy i od okolo 11 ryby zaczynaja intensywnie zerowac. Sprawdzony scenariusz na CP. Stali bywalcy na zlotach nawet przed 11 nie dochodza do wody, bo wiedza ze nie ma po co. Oczywiscie to nie jest tak ze miedzy 8 a 11 nic sie nie zlowi, ale widac wyraznie wzrost bran po 11.

10 października 2013 at 4:58 pm

Witam chłopaki z koła iskra Kielce zorganizowali w ostatni Wekend zawody na CP wyguglajcie sobie Zawody Koła Iskra 👿 Jak podaje link to post znika

10 października 2013 at 4:54 pm

Koledzy z Kielc zorganizowali w ostatni weekend zawody na CP
W galerii widać że rzeka wygląda nieźle i rybki też całkiem niezłe Zawody koła Iskra

9 października 2013 at 10:31 pm

Chłopaki z Kielc zorganizowali sobie zawody na CP Zawody koło iskra
Podobno rybki nieźle biorą wybierają się teraz prywatnie w wekend

9 października 2013 at 10:27 pm

Chłopaki z Kielc zorganizowali sobie zawody na CPhttp://www.iskrakielce.pzw.org.pl/wiadomosci/85789/66/06102013__zawody_spinningowo__muchowe_kola Podobno rybki nieźle biorą Zawody Iskry

9 października 2013 at 8:21 am

Ja też sie pisze w końcu mi sie może uda z Wami wybrać 🙂 nie mam sznura tonącego co prawda ale to i tak nie ważne 😀

9 października 2013 at 8:03 am

Termin to tylko sobota. Niedziela jest juz zadeptana. Czyli wstepnie 9 listopada.
Dla tych co pierwszy raz beda kilka uwag.
1) Lowi sie z brzegu ale warto miec chocby wodery. Czasami trzeba wejsc do wody zeby podebrac rybe.
2) Przydaja sie linki tonace. 3 klasa wystarczy. Mozna i na plywajace linki lowic, ale do tego potrzebni sa naprawde niezli specjalisci z CP. Robert, kiedys na szynie dalem Ci taka badziewiasta linke (popekana) z tonaca koncowka. Jak jej nie wywaliles, to na CP wystarczy. Rzuty na tej rzece to max 10m a glownie 4-6 m.
3) Muchy :). Kazda byle czarna z pomaranczowa glowka ;).
4) Licencje pewnie bedziemy kupowac w sklepie przy odcinku spinningowym wiec jakby ktos chcial na spinning mozna go tam zostawic. Licencje trzeba oddac to i tak musimy tam wrocic.