Author Posts

6 listopada 2013 at 9:08 am

Czyli zostaje nam 23.11 CP.
Proponuje zrobic jakies male spotkanko nad Pilica w celu nieformalnego zakonczenia sezonu muchowego.
Miejsce i termin (sobota czy niedziela) do ustalenia – tak zeby wszystkim pasowalo.
Jakies male ognisko po lowieniu i moze kielbasa.

6 listopada 2013 at 9:03 am

Wlasnie udalo mi sie dodzwonic do Jelenskiego.
1) Na dzien dzisiejszy nie ma sensu jechac. Za duza woda. Mowil zeby zadzwonic w piatek po poludniu. Ale nadziei zeby sobie nie robic :(.
2) Generalnie nie zachecal wogole do przyjazdu. Dziwne, w koncu to wlasciciel.

5 listopada 2013 at 5:31 pm

Qrde,Raba
:roll: zobaczymy co Przemko wymodzi.

5 listopada 2013 at 2:52 pm

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
k….
Wyszło jak zwykle 🙂
jak będą zawody to się kija nie wciśnie….

5 listopada 2013 at 2:23 pm

I po teczakach 🙁
Sobota-niedziela zawody Chroboczka. Informacja pewna, dzwonilem do klubu, ktory organizuje te zawody. W piatek zarybienia.
Co robimy ?. Woda nie bedzie zamknieta, ale ludzi tlum. Probojemy Rabe Jelenskiego czy 16 albo 23 listopad CP?.

31 października 2013 at 1:47 pm

A z czasem kierunek północ – polecam 🙂
Jest tam mnóstwo wód dla „Nas” 🙂
no i te klimaty….

31 października 2013 at 8:54 am

Ja juz do Jelenskiego wydzwanialem, zeby Rabe obstawiac. Ale sie nie dodzwonilem :).
A swoja droga Rabe tez wypadaloby kiedys tak na spokojnie zrobic. To podobnie jak Wisla rzeka na 1 dzien. No i smiem twierdzic ze widokowo nie gorsza jak Wisla (choc zakopianka uroku jej nie dodaje). Za to tansza

30 października 2013 at 7:01 am

Straszycie i straszycie… a ja już posrany bylem 🙂
eh te Hanysy….

29 października 2013 at 1:23 pm

Trzeba tych ślunzaków do Niemiec oddać znowu.

29 października 2013 at 11:16 am

Sorry za zamieszanie. Wszystko jednak jest OK.
Zrobili sobie jaja z Jacka a ja to przedluzylem 🙂
Czyli wracamy do starej koncepcji, 9.11 🙂

29 października 2013 at 10:12 am

No i mamy maly problem. Rozmawialem wczoraj z JackiemO, odcinek muchowy ma byc od poniedzialku meliorowany :(. Maja kopac w wodzie. Tylko pytanie gdzie zaczna i czy w weekendy tez i czy beda zarybiac. Generalnie nieciekawie to wyglada. Jacek ma sie dowiedziec czegos wiecej.
Mamy w takiej sytuacji dwie dodatkowe opcje:
1) Raba Jelenskiego. Kawalek dalej i drozej (40zl / dzien, mozna zabrac 3 ryby). Nie moge sie do nikogo dodzwonic. Wiem tylko gdzie kupic licencje i na tym koniec. Jakie ryby, gdzie itd kompletnie nic nie wiem.
Moze Jacek by zadzwonil do Chruszczewskiego (bylego opiekuna Raby i pracownika Jelenskiego) po jakies info.
2) najgorsza opcja, olac teczaki i zrobic ognicho na szynie :).

W razie odpadki CP zalatwiamy dalej Rabe ?. Beda chcetni ?.

21 października 2013 at 7:34 pm

To i ja :mrgreen: jak przyjedzie-ta pomnie.Nie wyobraża sobie tego spotkania na sucho 😉

21 października 2013 at 12:58 pm

Wpisujcie, ja dodam do listy przez edycję, i usunę post żeby się to nie ciągnęło.

21 października 2013 at 9:54 am

5) Rozmawialem z Jackiem O. Jedzie.
A co do godziny wyjazdu to mysle ze kolo 4 rano. Cofamy w niedziele zegarki tak ze teraz 8 to bedzie 7.
A mysle ze najlepiej bedzie podjechac o 6 na spinningowy, kupic licencje, wrocic na mostek i zanim sie rozlozymy, zniesiemy drewno na ognisko to bedzie mozna juz lowic.

• This reply was modified 1 year, 7 months ago by Zdjęcie profilowe Sławek Kot Sławek Kot.

21 października 2013 at 9:45 am

Ja ja ja 🙂 Jak tylko mnie zabierzecie to jadę 🙂
Moja władza ustawodawcza się zgodziła więc… nie mogę zmarnować takiej okazji 🙂
A o której będziemy wyjeżdżać?