Author Posts

13 czerwca 2013 at 6:21 pm

Pisząc kołowrotek masz na myśli rolkę to wyciągania kotwicy? Zrób fotki dziobu łódki. Czy ona jest rozbieralna? tzn.czy łódka składa się z 2 części „łódka w łódce”
I tą dziurę spustową zatkajcie jakimś korkiem.
W ile osób kupiliście Wandę? Ile daliście za nią?

13 czerwca 2013 at 10:41 am

Obecnie jesteśmy na etapie docierania i łatania. Nie wiemy tylko jak zamontować kołowrotek do wciągania kotficy i na co zwrocic uwagę żeby solidnie go przytwierdzić. Boje sie, że jak przykręcimy go na byle wkręty to przy podmuchu wiatru może się okazać ze zostanie wyrwany.

• This reply was modified 4 years, 7 months ago by Zdjęcie profilowe Łukasz L Łukasz L.
Załączniki:
You must be logged in to view attached files.

13 czerwca 2013 at 10:20 am

Kupiliśmy wraz z kolegami po kiju starą WANDĘ, ma tyle samo lat co nasz kochany Zalew. Teraz jesteśmy w trakcie renowacju tej, że łodzi ponieważ jest w opłakanym stanie 8-O.

• This reply was modified 4 years, 7 months ago by Zdjęcie profilowe Łukasz L Łukasz L.
Załączniki:

26 maja 2013 at 6:42 pm

No i już prawie koniec 🙂
łódka pomalowana i z ławeczką jeszcze tylko nowa podłoga na przodzie i …

Załączniki:

13 maja 2013 at 10:36 pm

Aku 2 x 140 Ah 🙂 – wiem, wiem – dobrze je rozpoznałem. Pilnuj napięcia rozładowania i poziomu elektrolitu a trochę na nich pośmigasz 😉

Mam łódkę w podobnych rozmiarach, ale komfort łowienia to i tak 2 osoby:) 3 to już tłok.

13 maja 2013 at 8:51 pm

Cześć
Aku 2 x 140 Ah 🙂
Łódka nie jest płaskodenna – to była kiedyś Rybitwa ale poprzedni właściciel odciął dach i tak zostawiłem, dużo więcej miejsca na wędkowanie 4,2 m długości i 170 szerokości na trzech w sam raz – można się ganiać 🙂

13 maja 2013 at 1:50 pm

Dizzy – na tych aku trochę pośmigasz. Dobre są, mimo że, nie głebokiego rozładowania (chyba że się mylę) ale są b. podobne do aku które znam 😆 – ta łódeczka jest płaskodenna?

13 maja 2013 at 1:30 pm

w połowie drogi…

Załączniki:

10 maja 2013 at 7:26 pm

Andrzejku a ile razy pytałeś mnie czy możesz ze mną płynąć? 🙂
Ja bym cię chętnie zabrał ale ty ani słowa że chciałbyś…

• This reply was modified 4 years, 8 months ago by Zdjęcie profilowe dizzy76 dizzy76.

10 maja 2013 at 6:46 pm

Zbyszku kochany ,a ty taki chętny jesteś ,żeby kogoś zabrać???

10 maja 2013 at 6:34 am

Andrzej ważna wiadomość bo na szczęście jest jeszcze ktoś kto pomoże, a nie tylko chciałby na gotowe przyjść i pływać!

9 maja 2013 at 5:06 pm

Super !!!bardzo ważna wiadomość kolego przekazał ,z czyją pomocą było to zrobione

9 maja 2013 at 7:54 am

Podłoga zrobiona z wielką pomocą LUUKIEGO 🙂

• This reply was modified 4 years, 8 months ago by Zdjęcie profilowe dizzy76 dizzy76.

6 maja 2013 at 1:42 pm

Moja na razie wygląda tak…

Załączniki: