Author Posts

20 grudnia 2013 at 8:53 pm

To jak sprzedasz łódkę to ci może styknię na koszule i pudełko 😉 :mrgreen: :mrgreen: może zostanie jeszcze na kilka muszek 😆

20 grudnia 2013 at 8:39 pm

Ta koszulę Simmsa :)i pudełko na muchy 😛
A tak poważnie to jest za ciężka żeby ją ciągać w tę i z powrotem a za rzadko jeździmy żeby się ją opłacało zostawić w przystani i płacić…
łódka jest po remoncie więc tylko kosmetyka

20 grudnia 2013 at 8:54 am

@dizzy – masz coś nowego na oku?

19 grudnia 2013 at 10:44 pm

No to przyszedł czas na pozbycie się mojej krypy 🙂
Jeżeli będzie ktoś zainteresowany to piszcie na priwa
Podeślę zdjęcia i opiszę co i jak 🙂
łódka ma 4,3 m x 1,7
To była kiedyś Rybitwa ale poprzedni właściciel odciął daszek i chciał zrobić łódkę wędkarską (daszek jest więc jak by coś to mogę dać ale trzeba nad nim popracować i jakoś umocować)
Trochę ją poprawiliśmy i teraz nadaje się na 3 osoby spokojnie – można tancować 🙂
Więcej szczegółów dla zainteresowanych na priv
wały około 120 kg
ale za to stabilna 😛

16 grudnia 2013 at 10:27 pm

Łukaszu L jeśli można ci pomóc z WANDĄ,a mianowicie jeśli chodzi o rolkę to polecam ci taką http://allegro.pl/rolka-wciagarka-kolko-do-kotwicy-stal-nierdzewna-i3751141252.html po niewielkich podcięciach i dorobienia pod spód coś z blachy w kształcie hokeja no tak by ci tam podeszło to niema możliwości jej wyrwania.Ja tak właśnie będę robił tylko na razie cienko stoję z czasem.Tyle tylko że zdejmuje z niej tą górną cześć wtedy jest lepsze dojście .korek to proponuje lepiej ci kupić nie są drogie,tylko zmierz średnice i wklej nawet na klej do szyb samochodowych na pewno ci nie puści http://allegro.pl/korek-wlewu-wody-paliwa-do-lodki-lodka-elk-i3741139625.html http://allegro.pl/korek-spustowy-owalny-do-lodki-lodka-maister-elk-i3784436623.html.Jak będziesz miał jakieś pytania to pisz.Pozdrawiam

15 grudnia 2013 at 11:58 pm

W przyszłym roku na 99% (nieoficjalna wiadomość) będziemy mieli 16 dni więcej na szykowanie łódek do sezonu 🙁 – dotyczy ZS

18 czerwca 2013 at 10:03 am

Identyczna łódka stoi w porcie. Przyglądałem się wczoraj i niewiem czemu nie zrobiłem fotki. Jak będę teraz to cyknę i Wam wkleję. Mocowanie MUSI być solidne.

18 czerwca 2013 at 9:20 am

Trochę mało miejsca

18 czerwca 2013 at 8:59 am

Załączniki:
You must be logged in to view attached files.

18 czerwca 2013 at 8:58 am

Tygląda to mniejwięcej TAK

Załączniki:

18 czerwca 2013 at 8:56 am

Poszły następne warstawy na podłoge i w niedzielę byliśmy na wodzie. Ale rolki kotwicznej jeszcze nie mamy zamontowanej i z wyciąganiem kotwicy jest kłopot.

• This reply was modified 4 years, 7 months ago by Zdjęcie profilowe Łukasz L Łukasz L.
Załączniki:

14 czerwca 2013 at 7:31 am

Prawdopodobnie rocznik 73

14 czerwca 2013 at 7:28 am

STARA DOBRA WANDA

Załączniki:

14 czerwca 2013 at 7:24 am

jeśli chodzi o zdjęcie dzioba to dzisiaj zrobie bo wczoraj była masakra ze szlifowaniem i nie było czasu pomyśleć o zdjęciach. Na szczęście posiadamy oryginalny korek lecz nie mamy jeszcze do niej wioseł i kapoków jakby ktoś miał jakieś urzywane to chętnie kupię.

Załączniki:

14 czerwca 2013 at 7:17 am

Łódkę kupiliśmy w 3 osoby i daliśmy za nią 500zł. Można powiedzieć że ją odratowaliśmy bo była zdewastowana. Pierwsze naprawy mamy za sobą.

Załączniki: