Author Posts

8 lutego 2013 at 8:28 pm

Ostatnio byłem po weselu i nie dotarłem… 17-go dobry termin, mam nadzieje że tym razem uda mi się dojechać.

8 lutego 2013 at 4:36 pm

Ja może zajże ale bez kija. Nie lubię rywalizacji,ale spotkać się można.

8 lutego 2013 at 1:42 pm

Na 90% bede razem z Jackiem. Jak lodu nie bedzie to zrobimy male zawody (mucha – spinning)

8 lutego 2013 at 8:47 am

17-ty pasuje:) Może będzie nas jeszcze więcej. Widzę nowe postacie na forum – których nie znam, lub tylko tak mi się wydaje.

7 lutego 2013 at 8:22 pm

Ostatnie ognisko koło szyny ekipa wyglądała tak jak na zdjęciu. Było sporo praktyki muchowej, wymiana opinii, kształcące dyskusje, nic nie zastąpi spotkań w terenie, zapraszamy:)

7 lutego 2013 at 4:05 pm

Hmm 17 niestety nie mogę,praca pod grafik systemowy niestety.

7 lutego 2013 at 2:44 pm

Robert,Ty już najlepiej dzisiaj jedź. Odkuj większy kawałek wody,nazbieraj drzewa i pilnuj miejscówki:)))

7 lutego 2013 at 12:20 pm

Na 17 lutego ta Tresta to wyśmienity pomysł uważam, już jutro bym chętnie tam usiadł „na nockę”lecz nie wiem w jakim stopniu odkryta jest zatoka.
Mam nadzieję, że nie wypadnie na mnie( kierowanie)

7 lutego 2013 at 12:11 pm

Ok, czyli wstępnie umawiamy się na 17 lutego, miejsce jeszcze przedyskutujemy.

7 lutego 2013 at 11:07 am

jestem też za 17 lutym, bo 10 niestety nie dam rady:) Na Pilicy jeszcze powinno być słabo, ale rzeczywiście na Trestę można by skoczyć. Nie powinno tam bardziej ścisnąć.

7 lutego 2013 at 9:54 am

Wróżka mówiła że w przyszłym tyg.ma się ocieplić. Może w następną niedzielę. Gdyby na tej Treście bardziej odmarzło to można by było już jakiś mikro konkurs zrobić. Może bym wygrał np.kubek kawy z termosa:)

7 lutego 2013 at 9:48 am

No właśnie, może zima już ustępuje i może warto by było wybrać się na mały rekonesans w większym gronie? Podejrzewam że zalew będzie jeszcze długo zastygnięty, ale nad Pilicą można coś szybko zmajstrować. Są jakieś propozycje??