Author Posts

16 lutego 2013 at 7:11 pm

Jakie lewo jak jedziesz od Smardzewic przed tamą  w prawo i druga za boiskiem w lewo doprowadzi cie do samej szyny .

16 lutego 2013 at 6:36 pm

Takie pytanko… wiem gdzie jest szyna ale jak Wy tam autami podjeżdżacie…

Zawsze gdzieś koło tamy parkowałem przy barach… da się tam zjechać w lewo gdzieś?

16 lutego 2013 at 4:18 pm

No niewiele osób się zaklikało… na new.meteo.pl pokazują jutro w minusie. Dzisiaj na plusiku fajnie było.

15 lutego 2013 at 11:13 am

Ja już kliknąłem

15 lutego 2013 at 8:22 am

No póki co to niewielu zaznaczyło swoją obecność i nie kliknęło I’m attending w zakładce ognisko

14 lutego 2013 at 5:07 pm

No ja sobie zaklepałem wolną chwilę… pogoda mogła by dopisać, jakieś słoneczko, 5 na +

Niech towarzystwo dopisze i będzie git.

12 lutego 2013 at 3:47 pm

Tylko nie po nocy, nie żadne siedemnaste godziny, tak jak ostatnio 10 rano była ok.

Szyna lepsza z tego powodu, że na Treście trzeba byłoby dogadać sprawę z sołtysem, to jego teren.

Jak napalimy ognisko zaraz pewnie będzie draka, a na szynie nikt złego słowa nam nie powie, więc na spotkanie lepsza jest szyna. Z szyny jak się zbierzemy możemy małą wycieczkę na Trestę zrobić.

Jednak ja to bym przy ognisku się ogrzewał. Być może będie większy lód, to wtedy trzeba pomysleć, oba miejsca są tak blisko siebie, że nie jest problemem wybór w ostatniej chwili

11 lutego 2013 at 9:14 am

Jeżeli zalew będzie skuty to pozostaje Pilica, chyba że Mokre będą wolne od lodu. Tylko tam to trochę daleko.

11 lutego 2013 at 8:25 am

Ja też się piszę:)
Już żonę uprzedziłem więc będę na 1000% (w końcu)

11 lutego 2013 at 6:53 am

Jak Tresta odpadnie to trzeba jakąś alternatywę wymyśleć

11 lutego 2013 at 6:50 am

Znowu zmiana pogody. Miało być ocieplenie a tu wręcz przeciwnie. Trudno nadążyć za tymi wróżkami. Tresta bęwnie będzie skuta konkretnie na niedzielę…

9 lutego 2013 at 9:21 pm

Zbierajcie punkty, chodzą słuchy, że za te punkty gryza kiełbasy będzie można dostać i miejsce vipowskie przy ognisku.

9 lutego 2013 at 4:51 pm

Mnie 17 odpowiada…