Author Posts

19 lutego 2013 at 7:40 am

Paweł robisz furorę na youtubie ze swoimi okularami. Polecam filmiki wędkarskie Irka Urbaniaka też kręcone takim sprzętem.

Marzy mi się połowić z łódki i liczę że będziecie mnie zabierać na pokład  Niestety to droga impreza żeby zacząć od zera i zakupić co trzeba.

Też jestem za spotami, przez to ekipa się ożywia i jest większe zainteresowanie  Boję się tylko co na to moja żona. Już teraz czas spędzony  „na rybce” jest na skraju jej wytrzymałości.

19 lutego 2013 at 6:29 am

No a 15 maja proponuję wziąć wolny dzionek, bo to takie nasze świętoznaczy się można łódkę zwodować.
Zrobimy zawody na otwartej wodzie z łódek (no oczywiście kto ma) i tyralierą zalew przeczeszemy.

18 lutego 2013 at 9:38 pm

Obiecany poprawiony i bez słów

18 lutego 2013 at 6:16 pm

Raz w miesiącu śmiało można się spotkać. Czym cieplej tym lepsza zabawa.

18 lutego 2013 at 12:53 pm

Niestety musiałem na chrzciny pojechać, nudno było, a i żarcie słabe. A tu proszę kiełbaska, piwo i wyborna kompania, no ale cóż… Może w marcu;)

18 lutego 2013 at 11:45 am

Ale fajnie musiało być. Ja się trochę wstydziłem i bałem pana garfilda, i nie przyjechałem. Bo w internecie to jestem odważniejszy a na żywo to się wstydzę.

18 lutego 2013 at 11:15 am

A wiecie że to całkiem dobry pomysł żeby na stałe włączyć takie spotkania.

Podoba mi się taki pomysł. Zawsze na Live to całkiem inaczej.

18 lutego 2013 at 10:12 am

Miło było spotkać się z Wami dzięki wielkie!

Myślę, że taka „tradycja” powinna na stałe zagościć w Naszych szeregach, takie comiesięczne spotkania są bardzo wskazane i można będzie przedłużać je o nocki nad wodą w szerokim gronie:)

Do następnego:)

17 lutego 2013 at 7:19 pm

No niestety mnie nie było ale żona w zaawansowanej ciąży i jakieś fałszywe alarmy z rana uskuteczniała i musiałem do kliniki jechać by ja zbadali i posprawdzali:) taki przegląd ciążowo techniczny:D

17 lutego 2013 at 6:39 pm

No dzięki za spota, fajni z Was ludzie hehe, takie spoty integracyjne wskazane. Niestety na szybko bo trzeba było odrobić pańszczyznę w domu…

Myślę że za miesiąc można już będzie uskutecznić zbiorowe biczowanie,jakieś szybkie zawody z pasiakami.

Niech pokaże się te 5 stopni na plusie i wszystko się ruszy… ja też.

17 lutego 2013 at 2:58 pm

Witam!

Ognisko się odbyło, było ciekawie, pokaz biżuterii, tzn woblerów i much, pieczenie kiełbaski, piwko, szkoda tylko że nie było wszystkich. Próby wędkowania spełzły na niczym, ale było ok. Przyjechało kilku gości z Łodzi. Więc jest nieźle. Panowie idziemy do przodu :)

17 lutego 2013 at 2:50 pm

Witam!

Ognisko się odbyło, było ciekawie, pokaz biżuterii, tzn woblerów i much, pieczenie kiełbaski, piwko, szkoda tylko że nie było wszystkich. Próby wędkowania spełzły na niczym, ale było ok. Przyjechało kilku gości z Łodzi. Więc jest nieźle. Panowie idziemy do przodu.

i jeszcze jedno

16 lutego 2013 at 7:15 pm

Na wprost od tych barów za tamą masz asfaltówkę. Jedziesz  nieco w dół,potem ostry w prawo,potem prosto aż zobaczysz domy po lewej stronie. Tuż przed domami jest droga (czerwona). Skręcasz tam i jedziesz prosto aby potem lekko skręcić w lewo i gotowe.

W razie problemów dzwoń jak będziesz w okolicach tamy. 721-582-347 Robert